Ben Affleck zamienił aktorstwo na... pracę w kawiarni. Jego klientką była Jennifer Lopez

Ben Affleck jest uznanym aktorem, co potwierdzają zdobyte przez niego trzy Złote Globy i dwa Oscarów. Ostatnio niektórzy mieli jednak szansę zauważyć, że działa nie w branży filmowej, a gastronomicznej. Skąd nagła zmiana? Okazuje się, że współpraca Afflecka z popularną siecią Dunkin' Donuts wiąże się z większym projektem.

Kariera aktorska Bena Afflecka trwa nieprzerwanie od lat 80. Fani dobrze znają go z produkcji superbohaterskich, w których wciela się w Bruce'a Wayne'a, czyli Batmana z uniwersum DC, a także w znanego z komiksów Marvela Daredevila. Mogłoby się wydawać, że nie ma powodów, by zmieniać zawód, jednak niedawno internauci zauważyli, że sprzedaje kawę w popularnej sieci.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Tak wyglądałoby 'Miasteczko Twin Peaks', gdyby było sitcomem jak 'Przyjaciele'Tak wyglądałoby "Twin Peaks" jako komedia w stylu "Przyjaciół". Agent Cooper opublikował film

Aktor sprawdził się w nowej roli

Affleck nawiązał współpracę ze znaną marką Dunkin' Donuts. 10 stycznia 2022 roku obsługiwał klientów w okienku drive-thru, oferując im pączki i kawę. Do nowej pracy nie miał daleko - kawiarnia znajdowała się 10 kilometrów od Bostonu, skąd pochodzi aktor. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania z tego nietypowego zdarzenia. Można je obejrzeć m.in. za pośrednictwem Twittera i YouTube.

 

Okazało się, że Affleck nie tylko nie zmienił pracy na mniej płatną, ale wręcz nic nie zarobił. Oferowane przez sieć produkty rozdawał konsumentom za darmo. Ci, którzy zostali przez niego obsłużeni utrzymują, że zachowywał się kulturalnie i przyjaźnie. Jak podaje portal Hola! USA aktor przebranżowił się jedynie chwilowo. Ma to związek z nagrywaną na zlecenie Dunkin' Donuts reklamą, która zostanie wyemitowana podczas finału Super Bowl 12 lutego.

Poczęstował kawą także żonę

W nowej pracy Afflecka odwiedziła jego partnerka, wokalistka Jennifer Lopez, podjeżdżając do okienka prywatnym samochodem. Nagranie, na którym widać, jak składa zamówienie, a aktor podaje ukochanej nie tylko kawę, ale też będącą elementem służbowego stroju pracowniczą czapkę, udostępnił w sieci jeden z użytkowników Twittera. Na portalu pojawił się też drugi film z wnętrza lokalu, na którym para przytula się, a następnie dziękuje wszystkim pracownikom za ciężką pracę i ciepłe przyjęcie.

Kino Helios (zdj. ilustracyjne)Kultowe kino zamyka się po 84 latach. Mieszkańcy: "Może jakaś zbiórka?"

Lopez i Affleck pierwszy raz wyznali sobie miłość w 2002 roku i pozostawali w nieformalnym związku przez kilka miesięcy, po czym zaręczyli się w 2003 i rozstali tuż przed zaplanowanym ostatecznie ślubem. Jak się okazało, nie porzucili wizji wspólnej przyszłości całkowicie. Wrócili do siebie w 2021 roku, a w 2022 pobrali się w Las Vegas. Współpraca pary z Dunkin' Donuts nie jest przypadkowa. Prywatnie od lat korzystają z ich oferty gastronomicznej. Pączkami i kawą uczcili także podczas pobytu w "mieście grzechu" swoje małżeństwo.

Więcej o: