Smutne nagranie ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Panna młoda nie kryła rozczarowania wyglądem kandydata

Uczestniczka brytyjskiej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" była rozczarowana partnerem, którego wybrali dla niej eksperci show. Kobieta nawet nie próbowała udawać, że mężczyzna przypadł jej do gustu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" jest jednym z najpopularniejszych programów randkowych na świecie. Show słynie z tego, że uczestnicy poznają swojego przyszłego małżonka dopiero w dniu ślubu. W ostatniej edycji brytyjskiej wersji programu doszło do niezręcznej sytuacji. Reakcja uczestniczki na przyszłego męża zaskoczyła widzów, a nagranie ze ślubu stało się zdobyło tysiące wyświetleń w sieci.

Uczestniczka show nie była zadowolona. Kandydat nie przypadł jej do gustu

W internecie rekordy popularności bije nagranie z ceremonii zaślubin uczestników brytyjskiej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Na filmiku widzimy pana młodego, który oczekuje na przyszłą żonę, stojąc przed ołtarzem. Pierwsza reakcja kobiety na przyszłego małżonka pozostawia jednak wiele do życzenia. Kobieta nie próbowała nawet ukryć rozczarowania.

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

Pan młody był zakłopotany. Reakcja kobiety pozostawia wiele do życzenia

Już w drodze ołtarza, uczestniczka programu miała nietęgą minę. Gdy stanęła naprzeciwko przyszłego męża, nie była w stanie ukryć swoich prawdziwych emocji. Z jej reakcji można wywnioskować, że pan młody zupełnie nie przypadł jej do gustu.

Nigdzie bym za nim nie poszła. To jest totalne przeciwieństwo tego, czego oczekiwałam. (...) Myślę, że produkcja nie wysłuchała dokładnie moich oczekiwań.

— żaliła się sfrustrowana uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jej zachowanie podzieliło internautów, a pod filmikiem zamieszczonym na TikTok-u pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Jest taki przystojny, że powinna być bardzo szczęśliwa.
Ona na niego nie zasługuje.
Jego tata wygląda na rozczarowanego nią.

— pisali widzowie.

Panna młoda wyznała, że eksperci zupełnie nie wzięli pod uwagę jej gustu oraz tego, co zaznaczyła w ankiecie. Mężczyzna początkowo był zdekoncentrowany, myśląc, że jej nerwowa reakcja spowodowana jest stresem, jednak szybko zrozumiał, że powód jest zupełnie inny. Z pewnością nie tak wyobrażał sobie przebieg ceremonii.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: