Lady Gaga w nowym sezonie "Wednesday"? Jenna Ortega zachwycona

Jenna Ortega nie ukrywa, że bardzo podoba się jej pomysł, żeby w drugim sezonie "Wednesday" zagrała Lady Gaga. "Jestem pewna, że Netflix byłby zachwycony" - powiedziała reporterce podczas Złotych Globów i dodała, że niewątpliwie znalazłaby wspólny język z artystką. "Byłybyśmy, jak dwa potwory, które dobrze się rozumieją" - podsumowała.

Kiedy Lady Gaga zatańczyła popularny taniec z serialu "Wednesday", jej nagranie stało się ogromnym hitem i zebrało miliony wyświetleń na samym TikToku. Jako że piosenkarka chętnie podejmuje się aktorskich wyzwań, o czym świadczą choćby jej głośna rola w filmie "Dom Gucci" czy udział w drugiej części "Jokera", wielu fanów uważa, że powinna zagrać w drugim sezonie serialu Netfliksa. Reporterka "Variety" zapytała o to odtwórczynię głównej roli. Jenna Ortega podeszła do koncepcji entuzjastycznie.

Zobacz wideo „Wednesday" — nowy serial Netfliksa od Tima Burtona. Jenna Ortega jako Wednesday Addams

Jenna Ortega chciałaby zagrać z Lady Gagą w "Wednesday"

Netflix potwierdził, że powstanie drugi sezon "Wednesday", a widzowie już nie mogą się go doczekać i zastanawiają się, co takiego przygotują dla nich twórcy serialu. Jenna Ortega podczas wywiadu zrobionego na gali wręczenia Złotych Globów przyznała, że sama jeszcze nie zna żadnych szczegółów. "Nic nie widziałam i nic nie wiem. Jako aktorka czekam na to, co mi każą zrobić, Ale naprawdę nie mogę się doczekać. Myślę, że właśnie zaczynają zbierać scenarzystów" - podzieliła się swoimi domysłami z reporterką "Variety". Podoba jej się pomysł, żeby obsadzić w drugim sezonie "Wednesday" Lady Gagę.

Więcej informacji ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Myślę, że Netflix byłby tym zachwycony" - stwierdziła. Ma nawet pomysł na to, jaką rolę piosenkarka mogłaby zagrać. Jej zdaniem to powinna być postać, którą połączy podobna relacja jak z panną Tornhill (tę zagrała Christina Ricci):

Gdyby Lady Gaga miała brać w tym udział, musiałyby być dwoma potworami, które dobrze rozumieją się nawzajem.

Nominowana do Złotych Globów aktorka przyznała, że prywatnie jest wielką fanką Lady Gagi. "Wiecie, co jest zabawne? Dawno temu pracowałam z fryzjerem, który pracował z Lady Gagą. Wtedy byłam świeżo po jej koncercie i on ją poprosił, żeby nagrała dla mnie film, w którym mówi o tym, że słyszała, że jestem jej fanką. Lady Gaga nagrała dla mnie urocze wideo. Wątpię, żeby to pamiętała. Ale kiedy zobaczyłam, co zrobiła... to jeden z tych momentów, kiedy zdajesz sobie sprawę z tego, jak życie szybko się zmienia" - opowiedziała.

Więcej o: