Jurorzy podziękowali jej, że wróciła do "Mam talent". Gdy występowała, wszyscy milczeli

Vitoria Bueno wróciła do "Mam talent" i wystąpiła w specjalnym odcinku rywalizacji. Ponownie zachwyciła widzów i jurorów swoim talentem oraz wytrwałością i odwagą. 18-letnia baletnica urodziła się bez rąk.

"Mam talent" to nie tylko program o umiejętnościach, ale również przeciwnościach losu i determinacji, które towarzyszą uczestnikom show w drodze do spełnienia marzeń. Historie przytaczane w programie mają nie tylko zaciekawić widzów, ale również dodać im otuchy i utwierdzić w przekonaniu, że "wszystko jest możliwe".

Zobacz wideo Co się myśli i czuje przed wejściem na scenę American's Got Talent? Wywiad z Sarą James

Vitoria Bueno oczarowała widzów na całym świecie. Podczas jej występu panowała idealna cisza

Dowodem na potwierdzenie tezy jest, chociażby przykład 18-letniej Vitorii Bueno. Dziewczyna pochodzi z Brazylii, a świat usłyszał o jej talencie w 2021 roku, kiedy artystka wystąpiła w niemieckiej edycji "Mam talent". Nastolatce udało się zająć drugie miejsce w rywalizacji.

Bueno urodziła się bez rąk, jednak nie zrezygnowała z marzeń. 18-latka nie tylko świetnie radzi sobie z codziennymi czynnościami, ale również znalazła pasję, w której może wyrażać siebie. Wiele lat temu odkryła balet. Zobaczyła, jak wyglądają stopy podczas tego trudnego tańca i poczuła impuls do działania - wybrała się na pierwszą lekcję.

Jurorzy 'America's Got Talent' Juror "Mam Talent" skrytykował ją już przed występem. "To jest bez sensu"

Twórcy "Mam talent" zaprosili artystkę do specjalnego odcinka programu "America's Got Talent: All-Stars 2023", by raz jeszcze mogła zaprezentować widzom umiejętności. Baletnica zatańczyła do utworu Lauren Daigle "You Say", a po zakończonym występie jurorzy nagrodzili ją owacjami na stojąco.

18-letnia baletnica wróciła do "Mam talent". Ponownie wzruszyła widzów i jurorów

Celebryci oceniający uczestników nie kryli swojego poruszenia. Heidi Klum wyznała, że cieszy się, że 18-latka dotarła do Stanów, dzięki czemu mogła zobaczyć jej taniec na żywo. "Jesteś piękna, masz tyle gracji i opanowania, kiedy tańczysz. To było piękne, dziękuję" - oznajmiła modelka.

"Vitorio, wierzę, że prawdziwą gwiazdę można poznać po tym, że nigdy się nie poddaje, a kiedy jest na scenie, to ją rozświetla. Potrafiłaś zrobić obie te rzeczy. Rozsiewasz wokół siebie blask, a kiedy weszłaś na scenę, zapanowała kompletna cisza, ponieważ byliśmy tak zahipnotyzowani" - dodał Simon Cowell.

Brazylijka tym razem nie awansowała do finału, zajęła w odcinku ostatnie miejsce na podium. W statystykach YouTube'a widać jednak, że publiczność pokochała dzielną 18-latkę. Jej występ w ciągu 6 dni wyświetlono niemal 4,5 miliona razy, a pod nagraniem pojawiły się prawie cztery tysiące komentarzy. Większość z nich wypełnia podziw dla talentu i determinacji olśniewającej Vitorii.

 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: