Jurorzy podziękowali jej, że wróciła do "Mam talent". Gdy występowała, wszyscy milczeli

Vitoria Bueno wróciła do "Mam talent" i wystąpiła w specjalnym odcinku rywalizacji. Ponownie zachwyciła widzów i jurorów swoim talentem oraz wytrwałością i odwagą. 18-letnia baletnica urodziła się bez rąk.

"Mam talent" to nie tylko program o umiejętnościach, ale również przeciwnościach losu i determinacji, które towarzyszą uczestnikom show w drodze do spełnienia marzeń. Historie przytaczane w programie mają nie tylko zaciekawić widzów, ale również dodać im otuchy i utwierdzić w przekonaniu, że "wszystko jest możliwe".

Zobacz wideo Co się myśli i czuje przed wejściem na scenę American's Got Talent? Wywiad z Sarą James

Vitoria Bueno oczarowała widzów na całym świecie. Podczas jej występu panowała idealna cisza

Dowodem na potwierdzenie tezy jest, chociażby przykład 18-letniej Vitorii Bueno. Dziewczyna pochodzi z Brazylii, a świat usłyszał o jej talencie w 2021 roku, kiedy artystka wystąpiła w niemieckiej edycji "Mam talent". Nastolatce udało się zająć drugie miejsce w rywalizacji.

Bueno urodziła się bez rąk, jednak nie zrezygnowała z marzeń. 18-latka nie tylko świetnie radzi sobie z codziennymi czynnościami, ale również znalazła pasję, w której może wyrażać siebie. Wiele lat temu odkryła balet. Zobaczyła, jak wyglądają stopy podczas tego trudnego tańca i poczuła impuls do działania - wybrała się na pierwszą lekcję.

Twórcy "Mam talent" zaprosili artystkę do specjalnego odcinka programu "America's Got Talent: All-Stars 2023", by raz jeszcze mogła zaprezentować widzom umiejętności. Baletnica zatańczyła do utworu Lauren Daigle "You Say", a po zakończonym występie jurorzy nagrodzili ją owacjami na stojąco.

18-letnia baletnica wróciła do "Mam talent". Ponownie wzruszyła widzów i jurorów

Celebryci oceniający uczestników nie kryli swojego poruszenia. Heidi Klum wyznała, że cieszy się, że 18-latka dotarła do Stanów, dzięki czemu mogła zobaczyć jej taniec na żywo. "Jesteś piękna, masz tyle gracji i opanowania, kiedy tańczysz. To było piękne, dziękuję" - oznajmiła modelka.

"Vitorio, wierzę, że prawdziwą gwiazdę można poznać po tym, że nigdy się nie poddaje, a kiedy jest na scenie, to ją rozświetla. Potrafiłaś zrobić obie te rzeczy. Rozsiewasz wokół siebie blask, a kiedy weszłaś na scenę, zapanowała kompletna cisza, ponieważ byliśmy tak zahipnotyzowani" - dodał Simon Cowell.

Brazylijka tym razem nie awansowała do finału, zajęła w odcinku ostatnie miejsce na podium. W statystykach YouTube'a widać jednak, że publiczność pokochała dzielną 18-latkę. Jej występ w ciągu 6 dni wyświetlono niemal 4,5 miliona razy, a pod nagraniem pojawiły się prawie cztery tysiące komentarzy. Większość z nich wypełnia podziw dla talentu i determinacji olśniewającej Vitorii.

 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: