Mikołaj Rozenerski i Adriana Kalska zostaną rozdzieleni w "M jak miłość"? Fani mają już dość

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska byli parą zarówno w prawidziwym życiu, jak i również w telenoweli "M jak miłość". Para rozstała się w zeszłym roku, ale widzowie przez różne informacje z portali plotkarskich nie wiedzą już, co jest prawdą. Scenarzyści serialu zastanawiają się nad podjęciem decyzji o rozdzieleniu tej dwójki również w fabule tasiemca.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska potwierdzili swoje rozstanie w zeszłym roku. Jednak wśród fanów aktorów są tacy, którzy ciągle mają nadzieje na to, że ta dwójka wróci do siebie i nadal będzie tworzyć szczęśliwy związek, jak ten w fabule serialu "M jak miłość". 

Więcej informacji ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski o zainteresowaniach syna. Też zostanie aktorem?

Widzowie "M jak miłość" chcą zmian w serialu

Przez różne doniesienia medialne fanom serialu miesza się już prawda z rzeczywistością. Ostatnio pojawiły się informacje jakoby aktorzy mieli razem spędzić wakacje na Dominikanie. To okazało się nieprawdą, a plotki zdementowała sama Adriana Kalska. "Wielkie brawa. Okazało się, że w Polsce mamy więcej detektywów niż grzybów po deszczu" – komentowała wówczas na Instagramie. 

Chociaż oboje mówią, że podchodzą do swojej pracy profesjonalnie i chcą, żeby ich prywatne życie nie wpłynęło na odbiór ich postaci w serialu TVP2, to widzowie serialu przez ciągłe pogłoski na temat ich rzekomego powrotu do siebie mają już dość. Woleliby, aby ich związek również zakończył się w fabule "M jak miłość".

Jak podaje "Super Express" obecna sytuacja nie podoba się także twórcom telenoweli. Widzą, że fani serialu nie chcą oglądać udawanej miłości w serialu. Scenarzyści myślą o tym, w jaki sposób zmienić scenariusz i rozdzielić bohaterów, w których wcielają się Roznerski i Kalska. 

Do obsady telenoweli dołączył już nowy aktor Philippe Tłokiński, którego bohater podrywa Izabelę Chodakowską, w którą wciela się Adriana Kalska. Natomiast Mikołaj Roznerski powrócił do obsady "Na dobre i na złe", co stwarza kolejne teorie na temat tego, czy utrzyma się dalej w obsadzie "M jak miłość". Pod postami w mediach społecznościowych telenoweli można przeczytać mnóstwo komentarzów widzów, którzy bardzo liczą na szybką zmianę w historii małżeństwa Chodakowskich. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: