Dorota Wellman poprowadzi nowy teleturniej TVN. "Kto to wie?" zadebiutuje w wiosennej ramówce

Stacja TVN przygotowała dla widzów nowy program rozrywkowy. W wiosennej ramówce pojawi się nietypowy teleturniej. "Kto to wie?" poprowadzi Dorota Wellman. Na czym będzie polegało nowe show?

W wiosennej ramówce stacji TVN zadebiutuje nowy program rozrywkowy. "Kto to wie?" to polski odpowiednik amerykańskiego teleturnieju "Let’s Ask America". Prowadzącą show została Dorota Wellman. Co wiemy na temat nowej produkcji?

Nowy teleturniej w TVN. "Kto to wie?" zadebiutuje na wiosnę

Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było. "Kto to wie?" to nietypowy telewizyjny teleturniej, gdyż osoby chcące wziąć udział w programie, nie będą musiały fizycznie pojawiać się w studiu. Zamiast tego uczestnicy show będą łączyć się z prowadzącą za pomocą specjalnego komunikatora internetowego, a na pytania będą mogli odpowiadać, siedząc na kanapie w zaciszu własnego domu. Aby wziąć udział w programie, należy mieć ukończone 18 lat, lecz poza tym nie trzeba spełniać żadnych innych kryteriów.

W każdym odcinku wystąpi czterech zawodników, którzy zmierzą się ze sobą w czterech rundach. Każda z nich będzie zwieńczona pożegnaniem najsłabszego uczestnika. Osoba, która dotrze do finału, ma szansę otrzymać nawet 20 tys. zł nagrody.

Zobacz wideo Dorota Wellman do Tomasza Kota: Nie jesteś zesrany, że grasz Pana Kleksa?

Dorota Wellman gospodynią programu. Kiedy premiera?

Dorota Wellman została nie tylko gospodynią programu, ale również współtwórczynią. Prezenterka jest podekscytowana pracą nad nowym formatem, który zadebiutuje na antenie stacji TVN już za kilka tygodni. Dziennikarka zdradziła kilka szczegółów związanych z produkcją. — To ogromna satysfakcja, że oprócz prowadzenia "Kto to wie?", mogę też współtworzyć program. Zupełnie nowa formuła show pozwala mi na bliski kontakt z widzami. Dzięki temu, że zawodnicy odpowiadają na pytania ze swojej kanapy, nie czują presji kamer. Trudno dostrzec, że jest to dla nich debiut telewizyjny. Pasmo, w którym będzie emitowana nasza gra to czas, kiedy widzowie chcą odpocząć po pracy, rozerwać się i to właśnie im zapewnimy — przekonuje Wellman.

"Kto to wie?" zadebiutuje na antenie stacji TVN prawdopodobnie wiosną 2023 roku, jednak na ten moment konkretna data premiery nie jest znana.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: