Paweł Domagała jurorem w "Twoja twarz brzmi znajomo", ale to nie koniec zmian. To pierwsza taka edycja w historii

Ciąg dalszy rewolucyjnych zmian w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Do grona jurorów podczas 18. edycji show dołączy Paweł Domagała. Poznaliśmy również pierwsze nazwiska uczestników, którzy wezmą udział w rywalizacji.

Premiera 18. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zbliża się wielkimi krokami. W show zapowiedziano jednak wielkie zmiany. Niedawno dowiedzieliśmy się, że w nowym sezonie zabraknie Michała Wiśniewskiego i Katarzyny Skrzyneckiej, a po zwolnieniu jurorki decyzję o rozstaniu z programem podjął także Piotr Gąsowski.

Zobacz wideo Paweł Domagała ma wreszcie wolność w wyborze ról. Co się do tego przyczyniło? [Popkultura Extra]

Rewolucyjne zmiany w "TTBZ". Kto będzie nowym jurorem w programie?

Telewizja Polsat musiała jak najszybciej znaleźć zastępstwo za uwielbianych przez widzów jurorów i prowadzącego. Warto zauważyć, że Gąsowski i Skrzynecka tworzą program od samych jego początków, co zdecydowanie nie ułatwia stacji zadania.

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, Piotra Gąsowskiego zastąpi w "TTBZ" Maciej Rock, który w roli prowadzącego ma już doświadczenie. W portfolio prezentera znajdziemy program "Idol", "Must be the music. Tylko muzyka" oraz "Fabryka gwiazd". Rock wielokrotnie pełnił także rolę gospodarza koncertów i festiwali, a z Polsatem jest związany od 2002 roku.

!Twoja twarz brzmi znajomo - Dowbor i Gąsowski"Twoja twarz brzmi znajomo" ma nowego prowadzącego. To znany prezenter

Jak podaje portal Wirtualne Media, wiemy już także, jak w 18. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" będzie wyglądał skład jury. Kolejny sezon show zapowiada się jako pierwszy w historii, w którym w jurorskim gronie zasiądą tylko trzy osoby. Fotele zachowali znani z poprzednich serii programu - Małgorzata Walewska i Robert Janowski. Portal zdradził, kto do nich dołączy.

Wybór stacji padł na Pawła Domagałę. Aktor i piosenkarz jest znany ze swojego hitu "Weź nie pytaj" oraz ról w polskich produkcjach takich jak "Planeta Singli", "O mnie się nie martw", "Gotowi na wszystko. Exterminator" czy serii "Wkręceni".

Twoja twarz brzmi znajomo. Uczestnicy

Aktualnie nie znamy pełnej listy nazwisk uczestników programu. Wiemy jednak, że w 18. edycji "TTBZ" weźmie udział modelka i aktorka Natalia Janoszek, piosenkarka Daria Marcinkowska oraz prezenter uwielbiany przez widzów Polsatu - Krzysztof Ibisz.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: