Oni zrobili furorę w "Mam talent". Ich występy mają najwięcej wyświetleń na YouTube

Program "Mam talent" cieszy się ogromną popularnością w wielu krajach na świecie. Niektóre występy wzruszają, inne bawią do łez. Sprawdziliśmy, które z nich mają największą liczbę wyświetleń na platformie YouTube.

"Mam talent" to jeden z najpopularniejszych telewizyjnych talent show oparty na brytyjskim formacie "Got Talent". Program doczekał się swoich odpowiedników w wielu różnych krajach na świecie. Przypominamy występy, które cieszą się największą popularnością na platformie YouTube.

Polska edycja "Mam talent". Ten występ ma obecnie największą liczbę wyświeleń

Polska edycja programu "Mam talent" zadebiutowała na antenie stacji TVN 13 września 2008 roku. Show okazało się przepustką do kariery dla wielu uczestników, którzy postanowili zaprezentować na scenie niezwykłe umiejętności. Do historii programu przeszedł występ Prisoners Show, który można obejrzeć tutaj. Nagranie umieszczone na oficjalnej stronie programu w serwisie YouTube ma ponad 76 mln wyświetleń. Pod filmikiem nie brakuje komentarzy zachwyconych internautów.

Zakochałam się w tym! Mega moc!
Kocham ten występ!
Super występ! Mogę oglądać to bez przerwy

— piszą widzowie.

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Najpopularniejsze występy w zagranicznym "Mam talent". Jurorzy byli wzruszeni

"Got Talent" ma najdłuższy staż wśród programów rozrywkowych stworzonych na wzór tego formatu. Nic więc dziwnego, że występy uczestników brytyjskiego show cieszą się największą popularnością na platformie YouTube.

Zdecydowanym ulubieńcem widzów jest występ pochodzącej ze Szkocji Susan Boyle. Piosenkarka wystąpiła w 3. edycji programu, zdobywając drugie miejsce. Nagranie z jej przesłuchań do "Got Talent" zamieszczone na YouTube ma blisko 261 mln wyświetleń. 

Była (i nadal jest) niesamowitym talentem. Ale to takie smutne, że niepiękni ludzie są traktowani jak śmieci, chyba że zrobią w życiu coś wyjątkowo nieoczekiwanego
Największy występ w całej serii "Got Talent". Nadal mam gęsią skórkę, nawet po 13 latach
Jest jedyną zwyciężczynią, która 10 lat później wciąż koncertuje i sprzedaje swoje albumy. (…) Ten wzniosły głos zainspirował całe pokolenie.

— piszą widzowie pod filmikiem z jej występu.

 

Niewiele mniej, bo aż ponad 245 mln wyświetleń ma muzyczny występ Charliego Lenehana i Leondre’a Devriesa. Chłopcy brali udział w 8. edycji "Got talent", a ich show wzruszyło jurorów, za co otrzymali owacje na stojąco. Simon Cowell był pełen podziwu dla ich zdolności i postanowił nacisnąć złoty przycisk, dzięki czemu chłopcy od razu znaleźli się w półfinale.

 

Ostatecznie niezwykły duet doszedł do ostatniego etapu programu, gdzie zajął trzecie miejsce. Obecnie Charlie i Leondre robią karierę jako Bars & Melody nagrywając piosenki z pogranicza popu i rapu.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: