Nowy sezon "Azja Express" nadchodzi. Znamy listę wszystkich uczestników

Wszystkie plotki się potwierdziły - program "Azja Express" niedługo wróci do ramówki TVN. Stacja właśnie ogłosiła listę uczestników trzeciej edycji kultowego programu. Czyje zmagania będziemy obserwować w nachodzącej odsłonie?

Pierwszy sezon "Azji Express" wystartował jesienią 2016 roku i momentalnie stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów stacji w tamtym okresie. Wszystko za sprawą konfliktu pomiędzy Renatą Kaczoruk, a Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem, który obserwowały setki tysięcy ludzi przed telewizorami każdego tygodnia.

Zobacz wideo Renata Kaczoruk o programie "Azja Express"

Druga edycja programu, czy dwie odsłony kontynuacji programu o nazwie "Ameryka Express" również cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród widowni, ale nie były już tak ikoniczne, jak pierwszy sezon. Ale to się może zmienić, ponieważ potwierdziły się doniesienia o powrocie "Azja Express" do ramówki TVN. Stacja kilka dni temu opublikowała listę uczestników programu.

Więcej ciekawych informacji ze świata telewizji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

"Azja Express" wraca na ekrany telewizorów

Pierwsze informacje o powrocie programu pojawiły się już w wakacje. Jednak nie było wiadomo, kto w nim  wystąpi. Takie informacje są utrzymywane w tajemnicy do czasu, kiedy program będzie już zapowiadany w telewizji. Jednakże w przypadku trzeciej edycji "Azji Express" widzowie mogli wcześniej dowiedzieć się, kto w nim wystąpi. 

Jedna ze stambulskich kawiarenek opublikowała na swoim instagramowym koncie kilka filmików z "ekipą telewizyjną z zagranicy". Media plotkarskie bardzo szybko podchwyciły temat i podzieliły się informacjami z resztą świata. Na nagraniach było widać ekipę filmową TVN oraz dwie pary: Reni Jusis z Remigiuszem Dorawą oraz influencerkę Andziaks ze swoim mężem Luką.

Wiele osób o udział w "Azji Express" podejrzewało także Paulinę Kurpińską, która od września przestała się pojawiać w programie "Dzień Dobry TVN". Wielu widzów od razu połączyło te fakty i zaczęło spekulować na ten temat. Teraz można śmiało stwierdzić, że intuicja ich nie oszukała, bo Kurpińska faktycznie pojawi się w programie.

Premiera trzeciej edycji programu planowana jest na wiosnę. W roli prowadzącej ponownie zobaczymy Darię Ładochę, która przejęła pałeczkę po Agnieszce Woźniak-Starak w 2020 roku, przy ostatniej edycji "Ameryka Express".

Jak podaje producentka programu Marta Więch w tej edycji będziemy mogli obserwować zmagania uczestników w trzech państwach: "Tym razem zabieramy widzów w orientalną podróż przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan – od Stambułu, gdzie Europa spotyka się z Azją, przez malownicze plaże Morza Egejskiego, bezdroża Kaukazu, ubogie postsowieckie miasteczka, pustynię uzbecką, aż po Taszkient".

Lista ośmiu par trzeciego sezonu "Azja Express":

Andziaks i Luka

Kasia i Andrzej Gąsiennicowie

Reni Jusis i Remigiusz Dorawa

Paulina Krupińska i Izabela Połeć

Czesław Mozil z żoną Dorotą

Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek

Krystian Pesta z siostrą Oliwią

Adam Zdrójkowki z tatą Dariuszem

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: