Trinny i Susannah kiedyś ubierały Polki. Później borykały się z uzależnieniem od narkotyków i botoksu

Przed laty były jednymi z najpopularniejszych stylistek w show-biznesie, a z ich rad korzystało wiele kobiet z całego świata. Trinny Woodall i Susannah Constantine uchodziły za autorytety w świecie mody, lecz w pewnym momencie zniknęły z mediów. Okazuje się, że celebrytki zmagały się z uzależnieniami.

Gdy program "Trinny i Susannah ubierają Polskę" zadebiutował na kanale TVN Style w 2011 roku, od razu zrobił furorę wśród widzów. Popularne stylistki zdobyły sympatię kobiet, które chętnie korzystały z ich rad w doborze stylizacji. Woodal i Constantine przez długi czas były uznawane za autorytety w zmianie wizerunku. Po latach wyszło na jaw, że gwiazdy modowego formatu mają za sobą trudne doświadczenia.

Zobacz wideo Ada Fijał kupiła sukienkę za złotówkę. Założyła ją na pokaz mody

Trinny i Susannah zdominowały świat mody. Z ich rad korzystało wiele kobiet

Trinny Woodall i Susannah Constantine poznały się już w 1996 roku. Wspólna pasja sprawiła, że szybko zrodził się pomysł na stworzenie wspólnego formatu. Stylistki współprowadziły kilka programów cieszących się dużą oglądalnością. Poza wspomnianym polskim formatem, gwiazdy mody były gospodyniami takich show jak "Trinny & Susannah rozbierają", "Jak się nie ubierać", "Poradnia małżeństwa Trinny i Susanny" oraz "Trinny & Susannah ubierają Amerykę".

 

Z uwagi na rozpoznawalność i niewątpliwą sławę, Woodall i Constantine często gościły w programach telewizyjnych, a nawet były napisały kilka książek odnośnie mody i doboru odpowiednich stylizacji. W pewnym momencie stylistki zniknęły z mediów, a słuch na jakiś czas o nich zaginął.

Woodall i Constantine mają za sobą trudne doświadczenia. Stylistki opowiedziały o uzależnieniach

Obecnie Trinny Woodall ma 58 lat. Choć moda wciąż jest jej pasją, to w tym momencie skupia się przede wszystkim na rozwoju swojej marki kosmetycznej "Trinny London". Na profilu na Instagramie ma rzesze wiernych obserwatorów, z którymi chętnie dzieli się trikami makijażowymi i pokazuje, jak dbać o urodę. Jakiś czas temu, Woodall wyznała, że jest uzależniona od botoksu i medycyny estetycznej. Z zabiegów upiększających korzysta regularnie, o czym otwarcie mówi w mediach.

 

Z kolei 60-letnia Susannah Constantine jest daleka od inwazyjnej ingerencji w urodę. Kobieta stawia na naturalność, a jej ogromną pasją jest sport, w szczególności pływanie. Na profilu na Instagramie często pokazuje się bez makijażu i z dumą prezentuje zmarszczki.

W 2020 roku Constantine postanowiła wyjawić długo skrywaną tajemnicę. Stylistka przyznała, że od czasów nastoletnich boryka się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Choć od kilkunastu lat jest trzeźwa, to swoje zasięgi postanowiła wykorzystać w kwestii edukowania na temat nałogów.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: