Meryl Streep dołącza do obsady "Zbrodni po sąsiedzku". Pojawi się w trzecim sezonie serialu

Trzeci sezon "Zbrodni po sąsiedzku" właśnie powstaje. W serialu ponownie zobaczymy trójkę głównych bohaterów, w których wcielają się Steve Martin, Martin Short i Selena Gomez. Jednak na fanów produkcji czeka także niespodzianka. Okazuje się, że do obsady dołącza trzykrotna laureatka Oscara, aktorka Meryl Streep.

Serial śledzi losy trójki nieznajomych sąsiadów, których łączy obsesja na punkcie true crime. Są to dwaj emerytowani artyści Charles (Steve Martin) i Oliver (Martin Short) oraz ich sąsiadka Mabel (Selena Gomez). Nagle przez przypadek trafiają na trop sprawcy i wplątują się w prawdziwą zbrodnię, gdy badają tajemniczą śmierć sąsiada z ich ekskluzywnego apartamentowca "Arconia" w Nowym Jorku. Zaczynają także nagrywać o tym podcast, przez co sprawa jeszcze bardziej się komplikuje.

Więcej ciekawych informacji ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Jennifer Coolidge wraca na salony [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Dzięki Selenie Gomez świat dowiedział się o dołączeniu Meryl Streep do obsady

O dołączeniu do obsady legendarnej aktorki dowiedzieliśmy się w niespodziewany sposób. Selena Gomez umieściła w mediach społecznościowych nagranie z planu serialu, na którym pokazuje dotychczasową obsadę serialu: Steve’a Martina, Martina Shorta, Andreę Martin i Paula Rudda. Później widzimy Meryl Streep, która nagle wychyla się zza kanapy. Aktorka chciała upewnić się, że jej nowi współpracownicy mają komfortowe poukładane poduszki na kanapie, na której siedzą.

Platforma Hulu, która w Stanach Zjednoczonych emituje "Zbrodnie po sąsiedzku", (w Polsce serial pokazuje Disney+) potwierdziła tę wiadomość. Jednakże nie przekazała żadnych dodatkowych informacji na temat postaci, którą zagra Meryl Streep. W Polsce serial jest dostępny za pośrednictwem serwisu streamingowego Disney+.

Fani serialu są bardzo zadowoleni z dołączenia 73-letniej aktorki do obsady i zastanawiają się, w jaką postać może wcielić się Streep. Serwis TVLine zwrócił uwagę na to, że w ostatnim odcinku 2. sezonu Charles groził Benowi, w którego wciala się Paul Rudd. Powiedział mu, aby "trzymał się od niej z daleka". Jednak nie wiadomo, kim jest "ona". Całkiem możliwe, że tajemniczą kobietą będzie właśnie postać grana przez Meryl Streep.

John Hoffman w wywiadzie dla portalu TVLine został zapytany kim jest tajemnicza bohaterka, na co odpowiedział:

O, bardzo chciałbym wam to powiedzieć. Naprawdę chciałbym wam to powiedzieć. Ale podoba mi się też, że to pytanie pojawia się w głowach widzów pomiędzy 2. i 3. sezonem. Powiedziałbym tylko tyle: jest to zdecydowanie pytanie, które zadaliśmy sobie i ruszyliśmy do przodu z bardzo konkretną odpowiedzią

Nie wiadomo, kiedy nowy sezon trafi do serwisów streamingowych. Prace na planie trzeciej serii dopiero się rozpoczęły. Dotychczasowe dwa sezony także były kręcone zimą, a ich premiery miały miejsce latem. Dlatego całkiem możliwe, że tak samo będzie i w tym przypadku. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: