Tadzio Norek i Karol Krawczyk tańczą z Wednesday. Tak wyglądałby serial Netfliksa, gdyby nakręcono go w Polsce

Mijają tygodnie, a taniec Wednesday z serialowego hitu Netfliksa nadal nie traci na popularności. Tym razem w sieci pojawiło się nagranie, na którym do Jenny Ortegi dołączył Tadeusz Norek i Karol Krawczyk - bohaterowie "Miodowych Lat". Komentujący wideo są zachwyceni: "Nikt nie prosił, ale każdy tego potrzebował".

Jenna Ortega podbiła serca widzów Netfliksa tytułową rolą w "Wednesday". Fani oryginalnych produkcji opowiadających o rodzinie Addamsów docenili szacunek twórców do oryginału serii, a nowi widzowie pokochali introwertyczną nastolatkę pełną pewności siebie, charyzmy i budzącego podziw uporu w dążeniu do celu.

Zobacz wideo „Wednesday" — serial Netfliksa od Tima Burtona. Jenna Ortega jako Wednesday Addams

Tadeusz Norek i Karol Krawczyk tańczą z Wednesday

Jedna ze scen umieszczonych w pierwszym sezonie serii w kilka tygodni od premiery serialu przeszła do historii. Taniec Wednesday, do którego choreografię stworzyła sama Jenna Ortega, stał się viralem na TikToku. Ruchy Ortegi próbowały odtworzyć nie tylko tysiące użytkowników znanej platformy, ale także gwiazdy takie jak Lady Gaga czy Doda.

Musiały się też pojawić u Wednesday charakterystyczne dla filmów Burtona czarno-białe paski, fanom znane m.in. z filmów 'Sok z żuka', 'Jeździec bez głowy' czy 'Miasteczko Halloween'Percy Hynes White, aktor z serialu "Wednesday", oskarżany o napaści seksualne

Tym razem w sieci zyskuje na popularności nagranie, na którym w tańcu  towarzyszy Wednesday Karol Krawczyk i Tadzio Norek z "Miodowych lat". Nagranie opublikował twórca internetowy Trojtek. Wideo to połączenie fragmentów hitu Netfliksa oraz popularnego polskiego serialu sprzed lat.

 

Nagranie spodobało się nie tylko komentującym, którzy nie szczędzili youtuberowi komplementów: "Hit 2023 roku", "Nikt nie prosił, ale każdy tego potrzebował", "Ale to jest piękne!", "Ten film stanie się legendą". Zachwycony montażem jest także odtwórca głównej roli w polskim serialu - Cezary Żak, który udostępnił nagranie.

Na kanale Trojteka znajdziemy wiele innych kreatywnych produkcji nawiązujących do popkultury. Dużą popularnością cieszy się, chociażby nagranie pt. "Kevin sam w Polsce", a także trailer przygód Magdy Gessler w "Stranger Things".

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: