Pamela Anderson twierdzi, że Tim Allen pokazał jej penisa na planie. "Jesteśmy kwita"

Nim Pamela Anderson zyskała globalny rozgłos dzięki udziałowi w "Słonecznym patrolu", najpierw pozowała do sesji dla "Playboya", a potem zagrała w sitcomie "Pan Złota Rączka" z Timem Allenem w roli głównej. Jak opisuje aktorka w swoich wspomnieniach, to na planie tej produkcji gwiazdor wcielający się w tytułową postać obnażył się przed nią, żeby "wyrównać rachunki". Bo on już ją widział bez ubrań. Allen odniósł się do sprawy.

31 stycznia Netflix pokaże film dokumentalny "Pamela. Historia miłosna". Scenariusz produkcji, nad którą jako producent pracował także jeden z synów gwiazdy, powstał na podstawie pamiętników Anderson. Wspomnienia zatytułowane "Love, Pamela" mają zostać wydane tego samego dnia. Magazyn "Variety" dotarł do fragmentów opisujących, jak wyglądał telewizyjny debiut aktorki. I już się zrobiło gorąco, bo Pamela Anderson przytoczyła szczególnie kontrowersyjną anegdotę, a jej główny bohater twierdzi, że nic takiego nie zrobił.

Zobacz wideo "Pam & Tommy" - pierwszy zwiastun serialu o głośnym skandalu wokół skradzionej sekstaśmy

Anderson twierdzi, że Allen pokazał się jej nago. On zaprzecza

Pamela Anderson w październiku 1989 roku została dziewczyną na okładce "Playboya", a następnie przeprowadziła się z Kanady do Los Angeles. W lutym 1990 roku wybrano ją na playmate miesiąca, a ona sama niedługo potem zdecydowała się na operację wszczepienia implantów piersi. Sama kariera w modelingu nie zaspakajała ambicji zawodowych Anderson, która marzyła o aktorstwie.

Pamela, A Love Story. Pamela AndersonPoznajecie tę aktorkę? Została gwiazdą "Słonecznego patrolu"

Więcej informacji ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Widzowie po raz pierwszy zobaczyli ją na ekranie w serialu komediowym "Pan Złota Rączka". Dostała tam rolę Lisy: asystentki w programie "Tool Time", który prowadził grany przez Tima Allena główny bohater. To był 1991 rok, a Anderson miała wtedy 23 lata. W przytoczonym przez "Variety" fragmencie czytamy:

Pierwszego dnia zdjęć wyszłam ze swojej garderoby. Tim był na korytarzu w szlafroku. Rozchylił jego poły na kilka sekund i pokazał mi się zupełnie goły. Powiedział, że to sprawiedliwe, bo on mnie już widział nagą. 'Teraz jesteśmy kwita' - powiedział. Nie mogłam się powstrzymać od śmiechu.

Tim Allen miał wtedy 37 lat i prawdopodobnie chodziło o to, że Pamela Anderson na tamtym etapie miała za sobą już kilka sesji dla "Playboya". "Variety" zgłosiło się do Allena po komentarz w niedzielę 22 stycznia. Aktor odpowiedział: "Nic takie się nie wydarzyło. Nigdy bym czegoś takiego nie zrobił" - miał przekazać mediom.

Pamela Anderson wystąpiła w dwóch pierwszych sezonach "Pana Złotej Rączki". Serial szybko stał się najpopularniejszym sitcomem w USA. Zrezygnowała z roli Lisy, bo przyjęła angaż w "Słonecznym Patrolu", gdzie wcielała się w C.J. Parker (robiła to przez pięć sezonów). Na plan "Pana Złotej Rączki" wróciła, kiedy kręcono szósty sezon - łącznie wystąpiła w 23 odcinkach tej produkcji.

Pamela Anderson we wspomnieniach "Love, Pamela", a także w dokumencie "Pamela. Historia miłosna" odnosi się także do skandalu związanego z wykradzioną z jej domu sekstaśmą, którą nakręciła ze swoim ówczesnym mężem, Tommym Lee z zespołu Motley Crue. W 2022 roku platforma Hulu wypuściła na ten temat serial "Pam & Tommy", Anderson wtedy nie komentowała sprawy. Teraz postanowiła przedstawić nie tylko tę sprawę ze swojej perspektywy.

Więcej o: