Pati ze "Skazanej" gwiazdą nowej produkcji Playera. Premiera serialu już wiosną 2023

Padł ostatni klaps na planie nowej produkcji Player Original będącej spin-offem popularnej produkcji, "Skazana". Serial "Pati" z Aleksandrą Adamską w roli głównej zadebiutuje na Player.pl już wiosną 2023 roku.

Jak podają Wirtualnemedia.pl, zakończono zdjęcia do najnowszej produkcji Player Original będącej spin-offem popularnego serialu stacji TVN. Produkcja przedstawi widzom historię więźniarki Pati ze "Skazanej" zanim trafiła za więzienne mury.

Nowy serial TVN Player. Spin-off przedstawi historię Pati ze "Skazanej"

Jedną z najbarwniejszych postaci w serialu "Skazana" była Pati, którą poznajemy w momencie, gdy do końca wyroku pozostaje jej pięć lat. Bohaterka niemal natychmiast zdobyła serca widzów swoją nietuzinkową osobowością i charyzmą. Patrycja słynęła z poczucia humoru i bezczelnej wręcz szczerości. W najnowszej produkcji Player Original poznamy jej historię i powody, przez które stała się jedną z osadzonych.

 

Fabuła nowej produkcji Player Original. Premiera "Pati" już wiosną 2023

Zanim "Pati" trafiła do więzienia, nie miała łatwego życia. Przyczyną problemów, które spadły na bohaterkę, była jej matka, Julita. Kobieta była członkinią przestępczego świata, a problemy z narkotykami sprawiły, że nie zajmowała się trójką swoich dzieci. W obliczu nieodpowiedzialności rodzicielki, Patrycja musiała stanąć na wysokości zadania i przejąć obowiązki nad młodszym rodzeństwem.

Zobacz wideo Rozmowa z aktorami nowego serialu TVN "Skazana"

W roli Pati ze "Skazanej" wystąpi znakomita aktorka, która wcielała się w tę postać już w oryginalnej produkcji, Aleksandra Adamska. W obsadzie spin-offu pojawią się również m.in. Konrad Eleryk, Agnieszka Przepiórska, Natalia Wolska, Fryderyk Surowiec, Ewa Gawryluk, Marek Richter, Magdalena Walach, Tomasz Drabek, Filip Gołąb, Grażyna bułka, Ina Sobala i Tomasz Schimscheiner.

Scenariusz do serialu "Pati" został stworzony w ścisłej współpracy z twórcami "Skazanej". Reżyserem spin-offu jest Bartek Ignaciuk, a za kamerą produkcji stanął Klaudiusz Dwulit. 6-odcinkowa produkcja zadebiutuje na platformie Player.pl w pierwszej połowie 2023 roku.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: