"Różowe lata 90." teraz jest na topie. Najpierw były "Różowe lata 70.". Gdzie obejrzeć?

"Różowe lata 90." to nowy dziewięcioodcinkowy. Produkcja jest kontynuacją popularnego na przełomie wieków tytułu "Różowe lata 70.". Gdzie oglądać oba?

Zarówno akcja jednego jak i drugiego serialu rozgrywa się w Point Place w stanie Wisconsin i opowiada o nastolatkach, które większość wolnego czasu spędzają w piwnicy rodziny Formanów. W "Różowych latach 70." byli to przyjaciele Erica (Topher Grace), który podkochiwał się w sąsiadce Donnie (Laura Prepon). Teraz wakacje w tym miejscu spędza - u dziadków - ich córka Leia (Callie Hope Haverda). Opiekują się nią Kitty i Red (Debra Jo Rupp i Kyrtwood Smith) - jedyni bohaterowie pierwszego serialu, którzy grają w każdym odcinku kontynuacji. W "Różowych latach 90." występują jednak gościnnie także Grace, Prepon, serialowi Michael i Jackie (Mila Kunis i Ashton Kutcher), Fez (Wilder Valderrama) czy Tommy Chong jako Leo. Zabrakło jednak uwielbianego przez widzów Hyde'a, w którego przez lata wcielał się Danny Masterson. Gwiazdor czeka na wyrok w sprawie gwałtów.

"Różowe lata 90" i "Różowe lata 70." - gdzie oglądać?

"Różowe lata 90." miały premierę 19 stycznia 2023 roku w Netfliksie. W tej chwili można oglądać wszystkie dziewięć odcinków pierwszego sezonu. Na razie nie ma informacji, czy powstaną kolejne, ale bez wątpienia był to tytuł, z którym serwis wiąże spore nadzieje. W "Różowych latach 90." pojawiło się kilka gwiazd "Różowych lat 70.", które po starcie w 1998 roku doczekały się ośmiu serii.

Zobacz wideo Co nowego w popkulturze?

Jeszcze jakiś czas temu można było obejrzeć "Różowe lata 70." na Netfliksie. Niestety, teraz ten tytuł nie jest dostępny w żadnym serwisie streaingowym. Także wyszukiwanie w kanałach telewizyjnych nie przynosi efektu.   

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: