Takiego występu w "Mam talent" nikt się nie spodziewał. Kiedyś wrogowie, taniec zakończyli pocałunkiem

Nie da się oprzeć takiej historii i występowi - nawet błąd nie pozbawił duetu z Filipin owacji na stojąco w "America's Got Talent: All Stars". - Kocham was - powiedział Simon Cowell parze tancerzy.

Power Duo to zwycięzcy filipińskiej wersji "Mam talent" z 2016 roku, którzy teraz wystąpili w "America's Got Talent: All Stars" - programie z udziałem najciekawszych uczestników z całego świata, w tym Sary James

Wyznali sobie miłość na scenie. Po latach usłyszeli "kocham" od Simona Cowella

Parę taneczną tworzą Gervin i Anjanette, którzy zachwycili zebraną w studio publiczność i jurorów swoim tańcem i akrobacjami. Przy okazji poznaliśmy ich historię, mocno związaną z programem. - Na początku ciągle się kłóciliśmy, nie rozumieliśmy się i nie było między nami chemii - wspomina początki współpracy Gervin. - Nie przestaliśmy jednak trenować, coraz lepiej się poznawaliśmy i nasze relacje stały się głębsze - wspomina.

Okazuje się, że to właśnie na scenie filipińskiego "Mam talent" Gavin, sprowokowany przez jurora, wyznał swojej tanecznej partnerce miłość. Nie spodziewał się, że usłyszy: Ja też się w tobie zakochałam.

Para zaczęła się spotykać i - jak wspominają - dzień przed wygranym finałem pocałowali się po raz pierwszy. Kilka lat później wystąpili na scenie "America's Got Talent: All Stars" już jako małżeństwo i rocznym synkiem.

 

Ich energia porwała publiczność, która wstała z miejsc pomimo błędu, jaki wkradł się do występu. Po efektownym przewrocie i pocałunku, tancerze usłyszeli od Simona Cowella: "Kocham was". Pod wrażeniem byli także pozostali członkowie jury, a wzruszający występ zapewnił duetowi miejsce w finale programu.   

Zobacz wideo Co się myśli i czuje przed wejściem na scenę American's Got Talent? Wywiad z Sarą James

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: