Mroczek zaliczył wpadkę zdradzając fakt o swojej postaci w "M jak Miłość". Po 22 latach!

Bracia Zduńscy są bohaterami "M jak Miłość" od początku istnienia serialu. Scenarzyści nie ujawnili jednak wszystkich faktów na temat tych postaci. Jeden z nich ujawniono w najnowszych odcinkach, w których bliźniacy trafią na salę sądową. Informacja zaskoczyła samych aktorów, jednak Rafał Mroczek przekazał ją fanom... w błędny sposób.

"M jak Miłość" to jeden z najchętniej oglądanych polskich seriali. W ramówce TVP2 jest obecny od ponad 22 lat - emitowany od 4 listopada 2000 roku. W szczytowym momencie oglądało go ponad 12 mln telewidzów. Wielu Polaków kojarzy więc postacie bliźniaków Pawła i Piotra Zduńskich, w których wcielają się Marcin i Rafał Mroczkowie. Choć wydaje się, że fani serialu przez prawie 1700 odcinków dowiedzieli się o nich prawie wszystkiego, aktorzy podzielili się w mediach społecznościowych niepublikowaną dotąd ciekawostką na temat swoich bohaterów.

Zobacz też: najgorętsze modowe trendy na Avanti24.pl

Bartłomiej NowosielskiMetamorfoza Tadeusza z "M jak miłość". Aktor schudł 20 kg

Pewien fakt wyszedł na jaw po 22 latach

Do tej pory scenarzyści serialu nie ujawniali fikcyjnej daty urodzin braci Zduńskich. Ta informacja zaskoczyła samych Mroczków i postanowili przekazać ją swoim obserwującym. Na oficjalnym profilu na Instagramie Marcin Mroczek opublikował zdjęcie z planu nowych odcinków "M jak Miłość". Widać na nim bliźniaków na sali sądowej, co sugeruje, że bohaterów czeka przełomowy spór - jeden z nich w roli adwokata ruszy drugiemu z pomocą. W opisie aktor odniósł się nie tylko do fikcyjnej więzi między postaciami, ale też tej istniejącej w życiu prywatnym.

 
Zawsze mamy spór o to, który częściej wyciąga drugiego z tarapatów. Tego nie rozstrzygniemy sami, bo każdy na swoje racje. Jedno jest pewne. Mając brata bliźniaka żyjesz jakby podwójnym życiem i nie możesz narzekać na nudę.

- czytamy w opisie.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek mówi o makijażu na planie "M jak miłość"

Paweł Zduński jeszcze się nie urodził?

Okazało się, że to właśnie akta sądowe przygotowane na potrzeby odcinka były pretekstem do ujawnienia daty urodzin braci.

Dzisiaj dowiedziałem się dzięki kłopotom Pawła kiedy mój bohater się urodził. Kto ciekawy?

- zapytał obserwujących Marcin Mroczek. Odpowiedź opublikował jego brat, Rafał, który również podzielił się zdjęciami z planu.

metaliczne ubraniaTrendy 2023: ubrania w tych kolorach są intrygujące i bardzo modne! Dodadzą blasku glamour

 
Czekałem na tę informację ponad 22 lata. 26.01.2984

- napisał. Uwagę fanów bardziej niż zapowiedź kolejnych odcinków "M jak Miłość" przykuł zapis daty - obserwujący trafnie zauważyli, że Mroczek zasugerował, że jego postać jeszcze się nie urodziła - zamiast roku 1984 widnieje 2984. Aktor odpowiedział komentującym z dystansem i uznał, że Paweł to po prostu "szczególny przypadek". Dodał też, że utożsamia się z Pawłem Zduńskim, którego określił jako "szczęściarza wiecznie pakującego się w kłopoty".

Więcej o: