Ze stresu rozpłakał się na scenie przed występem. Tak zareagowali jurorzy "Mam Talent"

Jeden z uczestników specjalnej edycji "America's Got Talent: All Stars", przeznaczonej dla najbardziej utalentowanych osób, które w przeszłości brały już udział w tym formacie talent show, nie wytrzymał presji związanej z przylotem do Stanów Zjednoczonych. Mimo zwycięstwa w rodzinnym kraju, emocje towarzyszące tancerzowi były bliższe debiutantowi. Jak występ odebrało jury?

Młody tancerz Darius Mabda nie był debiutantem w telewizyjnych talent show. W 2022 wziął udział w rumuńskiej edycji "Mam Talent", gdzie nie tylko otrzymał złoty przycisk, ale też zwyciężył. Okazało się jednak, że udział w "America's Got Talent: All Stars" to znacznie poważniejsze przedsięwzięcie, które przerosło artystę. Wychodząc na scenę nie potrafił powstrzymać emocji.

Prowadzący 'Pytanie na śniadanie' w kontrowersyjnym odcinku Ostra kłótnia dyrektora i uczennicy w TVP. "Uczniowie prowokują nauczycieli"

"Jestem bardziej zdenerwowany niż w swoim kraju"

Występ 14-letniego tancerza rozpoczął się od wyjątkowo łzawego powitania. Rozemocjonowany starał się wytłumaczyć jurorom skąd wynika jego zachowanie.

To mój pierwszy raz w Stanach Zjednoczonych. Moim marzeniem było tu stanąć. Jestem o wiele bardziej zdenerwowany niż w swoim kraju, bo tu stoję na największej scenie na świecie.

- powiedział przez łzy. Zasiadająca w jury modelka Heidi Klum potraktowała uczestnika bardzo łagodnie. Postanowiła dodać mu otuchy, zanim zaprezentował swoje umiejętności. Zapewniała go, że nie ma powodu do obaw, a zarówno jurorzy, jak i zgromadzona publiczność trzymają za niego kciuki. Uspokojony Mabda mógł przejść do wykonania przygotowanej choreografii.

 

Udowodnił, że zasłużył na wygraną w swoim kraju

14-latek zatańczył do utworu Shawna Mendesa, "In My Blood". Emocjonalny układ choreograficzny zachwycił jurorów, którzy puścili w niepamięć początkową niepewność młodego artysty. Wszyscy zgodnie uznali, że tancerz zasłużył na zwycięstwo w talent show w Rumunii.

Zobacz wideo Sara James: Jestem na tym świecie po to, żeby robić muzę

metaliczne ubrania Trendy 2023: ubrania w tych kolorach są intrygujące i bardzo modne! Dodadzą blasku glamour

To było niezwykłe i zapierające dech w piersiach. Nie ma co się dziwić, że wygrałeś u siebie w kraju.

- przyznała Heidi Klum, której chłopiec zawdzięczał opanowanie emocji. Pozytywne opinie otrzymał również od Howiego Mandela.

Byłeś bardzo zdenerwowany i twój występ zaczął się jak każdy podobny występ, ale potem wszystko się zmieniło. Mam do ciebie sporo szacunku. Jako 14-latek wygrywasz talent show, przyjechałeś tu specjalnie dla nas i konkurujesz z najlepszymi. Myślę, że dałeś sobie szansę na awans.

- powiedział. Słowa jurora nie okazały się jednak prorocze. W głosowaniu telewidzów Darius Mabda zajął trzecie miejsce, które nie zapewniło mu awansu do dalszego etapu. Drugie miejsce zajął młodzieżowy chór Ndlovu Youth Choir, a ulubieńcami głosujących okazali się być Power Duo - zwycięzcy filipińskiego "Mam Talent", którzy w "America's Got Talent: All Stars" przeszli do wielkiego finału.

Więcej o: