Cowell chciał dać niewidomemu weteranowi nie złoty, a platynowy przycisk. Te ruchy!

Ostatni odcinek programu "America's Got Talent: All-Stars" przyniósł wielkie emocje zarówno widzom, jak i jurorom. Występ niewidomego weterana Roberta Finleya bardzo zachwycił Simona Cowella, który stwierdził, że uhonorowanie tego występu złotym przyciskiem jest niewystarczające.

"America's Got Talent" to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych na świecie. Pierwszy odcinek wyemitowano 21 czerwca 2006 roku i od tej format doczekał się lokalnych wersji w 69 krajach na świecie. Obecnie w Stanach Zjednoczonych pokazywana jest obecnie pierwsza edycja programu "America's Got Talent: All-Stars", w którym występują zwycięzcy, finaliści i ulubieńcy widzów z poprzednich sezonów amerykańskiej edycji, jak i pozostałych wersji "Mam talent" z całego świata.

Więcej ciekawych tekstów ze świata telewizji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Popkultura odc. 139

"Złoty przycisk to za mało!"

W czwartym tygodniu wstępnych przesłuchań w programie pojawił się Robert Finley, niewidomy weteran, który brał udział w 14. sezonie amerykańskiej edycji programu. Udało mu się wówczas dotrzeć do półfinału. 

Swoim występem w "All-Stars" Finley przypomniał wszystkim swoje charakterystyczne bluesowe brzmienie i niesamowitą prezentację sceniczną. Wykonał autorski utwór "Souled Out On You", który bardzo spodobał się publiczności. Również wszyscy jurorzy wstali z krzeseł i zaczęli hucznie oklaskiwać występ mężczyzny.

 

13-latek oczarował jurorów w 13-latek oczarował jurorów w "Mam talent". Gdy skończył występ - osłupieli

Howie Mandel po wspaniałym wykonaniu zwrócił się do mężczyzny i powiedział do niego: "Sprawiłeś, że absolutnie wszyscy zgromadzeni tutaj chcieli stanąć na nogach". Jednak o wiele bardziej zaskakujące słowa padły z ust innego jurora, czyli Simona Cowella: 

Chciałbym mieć teraz platynowy przycisk. Złoty nie jest wystarczająco dobry dla twojego występu. Mówię poważnie, to było niezwykłe

Jednakże pomimo pochwał od jurorów i wielkiej popularności wśród widzów programu, Finleyowi nie udało się przejść dalej do finału programu. W poniedziałek ogłoszono, że finalistami została formacja Power Duo, która wygrała filipińską edycję "Mam talent" i Aidan McCann, który był finalistą 14. edycji brytyjskiego formatu.

Uczestnik rozpłakał się przed występemZe stresu rozpłakał się na scenie. Tak zareagowali jurorzy "Mam Talent"

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: