Cowell chciał dać niewidomemu weteranowi nie złoty, a platynowy przycisk. Te ruchy!

Ostatni odcinek programu "America's Got Talent: All-Stars" przyniósł wielkie emocje zarówno widzom, jak i jurorom. Występ niewidomego weterana Roberta Finleya bardzo zachwycił Simona Cowella, który stwierdził, że uhonorowanie tego występu złotym przyciskiem jest niewystarczające.

"America's Got Talent" to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych na świecie. Pierwszy odcinek wyemitowano 21 czerwca 2006 roku i od tej format doczekał się lokalnych wersji w 69 krajach na świecie. Obecnie w Stanach Zjednoczonych pokazywana jest obecnie pierwsza edycja programu "America's Got Talent: All-Stars", w którym występują zwycięzcy, finaliści i ulubieńcy widzów z poprzednich sezonów amerykańskiej edycji, jak i pozostałych wersji "Mam talent" z całego świata.

Więcej ciekawych tekstów ze świata telewizji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Popkultura odc. 139

"Złoty przycisk to za mało!"

W czwartym tygodniu wstępnych przesłuchań w programie pojawił się Robert Finley, niewidomy weteran, który brał udział w 14. sezonie amerykańskiej edycji programu. Udało mu się wówczas dotrzeć do półfinału. 

Swoim występem w "All-Stars" Finley przypomniał wszystkim swoje charakterystyczne bluesowe brzmienie i niesamowitą prezentację sceniczną. Wykonał autorski utwór "Souled Out On You", który bardzo spodobał się publiczności. Również wszyscy jurorzy wstali z krzeseł i zaczęli hucznie oklaskiwać występ mężczyzny.

 

Howie Mandel po wspaniałym wykonaniu zwrócił się do mężczyzny i powiedział do niego: "Sprawiłeś, że absolutnie wszyscy zgromadzeni tutaj chcieli stanąć na nogach". Jednak o wiele bardziej zaskakujące słowa padły z ust innego jurora, czyli Simona Cowella: 

Chciałbym mieć teraz platynowy przycisk. Złoty nie jest wystarczająco dobry dla twojego występu. Mówię poważnie, to było niezwykłe

Jednakże pomimo pochwał od jurorów i wielkiej popularności wśród widzów programu, Finleyowi nie udało się przejść dalej do finału programu. W poniedziałek ogłoszono, że finalistami została formacja Power Duo, która wygrała filipińską edycję "Mam talent" i Aidan McCann, który był finalistą 14. edycji brytyjskiego formatu.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: