"Love Never Lies Polska". Ile odcinków ma gorące reality show Netfliksa?

Pierwsze polskie reality-show zadebiutowało na Netfliksie i od razu wzbudziło wielkie zainteresowanie wśród widzów. Aktualnie program jest najchętniej oglądanym programem w Polsce na tej platformie. Ile odcinków ma "Love Never Lies Polska" i gdzie go kręcono?

Subskrybenci w ofercie streamingowego giganta już od kilku lat mogą oglądać programy reality show, w których widzimy poczynania młodych i pięknych ludzi w egzotycznych okolicznościach przyrody, gdzie szukają miłości lub ją tracą. Do takich produkcji można zaliczyć "Too Hot to Handle", czy "Love is Blind". Jednak Netflix dopiero teraz zdecydował się na stworzenie lokalnej wersji takiego programu w kraju nad Wisłą.

Polski oddział serwisu streamingowego dotychczas skupiał się na produkowaniu polskich seriali, takich jak: "Wielka woda", czy "Sexify", ale od teraz ma się to zmienić. Jak poinformowało biuro prasowe Netfliksa w rozmowie z portalem Wirtualne Media: "Netflix zapewnia swoim widzom różnorodność, tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dlatego także w Polsce będą produkowane nowe gatunki".

Więcej ciekawych informacji ze świata streamingu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo

Co przedstawia "Love Never Lies Polska"?

"Love Never Lies Polska" nie ma typowo randkowego charakteru, ale idealnie wpisuje się w trend realizowanych w wakacyjnych i egzotycznych lokalizacjach bikini reality, które od kilku lat emitowane są przez różne stacje telewizyjne w Polsce. Jednak nikt nie spodziewał się, że program tak szybko zdobędzie pierwsze miejsce w dziennym Top 10 najchętniej oglądanych programów telewizyjnych na Netfliksie.

'Love Never Lies Polska' najchętniej oglądanym programem dnia na Netfliksie'Love Never Lies Polska' najchętniej oglądanym programem dnia na Netfliksie Netflix

Hit Netfliksa został stworzony na bazie hiszpańskiego formatu "Amor con fianza", który doczekał się dwóch edycji. Polską edycję realizowano w Grecji, a prowadzącą show jest modelka i influencerka Maja Bohosiewicz. Program przedstawia losy sześciu zupełnie różnych par, które spędzą czas  w luksusowym hotelu, aby przetestować łączącą ich relację.

Pary mają szansę umocnić swój związek oraz zdobyć ogromne pieniądze, ale mogą stracić partnera. Bohaterowie zostają podzieleni na dwie grupy - pierwsza z nich uda się do tzw. Dużej Willi, w której będą wystawiani na próby i pokusy, a druga grupa z Małej Willi będzie bacznie obserwować poczynania ukochanych, do których z czasem wprowadzą się single.

 

Prawdomówność sprawdzana jest przez nowoczesny wykrywacz kłamstw w rewolucyjnej technologii EyeDetect, która sprawdza prawdomówność nie poprzez badanie ciśnienia krwi, oddechu i pulsu, ale dzięki obserwacji ruchu gałek ocznych. Uczestnicy "Love Never Lies Polska" za każde kłamstwo stracą, a za mówienie prawdy nagroda główna rośnie.

Wśród uczestników są ludzie w wieku pomiędzy dwudziestym a trzydziestym rokiem życia. Są to Bernadeta i Dominik, Ida i Mateusz, Jędrzej i Bruno, Kasia i Kornel, Lilia i Andrzej oraz Wiktoria i Jasiek. Bohaterowie w codziennym życiu imają się różnych zawodów, a pobyt w greckim hotelu pozwoli lepiej poznać im samych siebie i swoich partnerów.

Do tej pory na Netfliksie dostępnych jest sześć odcinków, a na finałowy trzeba jeszcze trochę poczekać. Serwis streamingowy zdecydował się na taki ruch, żeby pozostawić widzów w większym napięciu, niż w przypadku gdyby hurtem udostępniono wszystkie odcinki. Premiera ostatniego odcinka jest planowana na 1 lutego i wtedy okaże się, kto wygra pieniądze i pozostanie ze swoim partnerem.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: