Disney+ - luty 2023 to m.in. premiera "Czarnej pantery" i serialu "Rozterki Fleishmana"

Jakie premiery szykuje Disney+ na luty 2023 roku? To m.in. nowy serial z Jessem Eisenbergiem i Claire Danes, a także "Czarna pantera: Wakanda w moim sercu".

 Już 1 lutego na DIsney+ trafi kolejny film Marvela - "Czarna pantera: Wakanda w moim sercu". To właśnie ten tytuł przyniósł serii pierwszą aktorską nominację do Oscara - dla Angeli Basset. W tej produkcji królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (m.in. Florence Kasumba) po śmierci króla T’Challi bronią swojej ojczyzny przed atakiem obcych sił. Gdy ludność Wakandy próbuje się odnaleźć w nowej rzeczywistości, ich bohaterowie muszą zjednoczyć siły z pomocą Psa Wojny Nakii (Lupita Nyong’o) oraz Everetta Rossa (Martin Freeman) i stworzyć nową przyszłość Wakandy. Oprócz Tenocha Huerty w roli Namora, władcy ukrytego podwodnego królestwa, w filmie zobaczymy Dominique Thorne, Michaelę Coel, Mabel Cadenę i Alexa Livanalliego.

Luty w Disney+. Co jeszcze nowego w serwisie?

Także 1 lutego będą dostępne wszystkie odcinki serialu "Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej". To kontynuacja serii, opowiadająca o perypetiach 14-letniej Penny i jej rodziny we współczesnym świecie. Jej mama, Trudy, ma nową pracę, jej tata, Oscar, jeszcze bardziej szalone plany, a sama Penny staje przed nowymi wyzwaniami, do których zalicza się uświadomiona społecznie i wymądrzająca się koleżanka.

Zobacz wideo

W każdym odcinku "Mistrzów kuchni w dziczy", które będą dostępne od 1 lutego, dwóch światowej klasy szefów kuchni znajdzie się w dziczy, gdzie czekać będzie na nich żmudna i bezprecedensowa misja - przetrwać i zebrać wystarczająco dużo dostępnych w naturze produktów, by przygotować z nich posiłek godny pięciogwiazdkowej restauracji. Kulminacją każdego odcinka będzie starcie szefów kuchni jeden na jednego w "kuchni w dziczy", gdzie - korzystając z zebranych produktów i pomysłowości - będą musieli stworzyć smaczne dania, które zrobią wrażenie na jurorach.

W filmie krótkometrażowym Pixar Animation Studios "Randka Carla" Carl Fredricksen z oporami wybiera się na randkę, ale nie wie, jak ma się na niej zachować. Jego wierny przyjaciel As podsuwa mu wypróbowane sposoby na zawieranie przyjaźni - o ile jest się psem. Tytuł będzie miał premierę 10 lutego. 

15 lutego premierę będzie miała produkcja z gatunku true crime "Morderca na kampusie", w której twórcy wracają do sprawy sześciu zabójstw w środowisku studentów na jednym kampusie. 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Od 22 lutego będzie można oglądać "Rozterki Fleishmana". To historia 41-letniego Toby'ego Fleishmana (Jesse Eisenberg), który właśnie się rozwiódł i odważnie zanurkował w nowy świat aplikacji randkowych, osiągając sukcesy, jakich nigdy nie miał w młodości, zanim się nie ożenił pod koniec studiów medycznych. Ale na samym początku jego pierwszego lata wolności seksualnej była żona Rachel znika, zostawiając go z 11-letnią Hannah i 9-letnim Sollym i bez żadnych wieści, gdzie jest i czy planuje powrócić. Starając się pogodzić opiekę nad dziećmi, odnowioną znajomość z przyjaciółmi Libby i Sethem, ewentualny awans w szpitalu, na który długo czekał, a także wszystkie kwalifikujące się kobiety, jakie ma do zaoferowania Manhattan, uświadamia sobie, że nigdy nie odkryje, co stało się z Rachel, dopóki w końcu nie zmierzy się z przyczynami rozpadu ich małżeństwa. W obsadzie także m.in. Claire Danes.

22 lutego premierę ma też "Zabójcza sieć", która śledzi pracę nieustępliwych i pomysłowych internetowych detektywów, próbujących rozwiązać niektóre z najbardziej frustrujących spraw morderstw w Ameryce Północnej, wykorzystując cyfrowe ślady, bazy danych DNA i potęgę mediów społecznościowych.

Więcej o: