Bracia Mroczek rapują utwór Liroya. Pamiętacie ten występ? Tego nie da się odzobaczyć

Pamiętacie program "Śpiewające fortepiany"? W jednym z odcinków udział wzięli bracia Mroczek. Aktorzy odsłonili przed publicznością swój kolejny talent. Tego nikt się nie spodziewał.

"Śpiewające fortepiany" to popularny muzyczny quiz prowadzony przez Rudiego Schubertha i towarzyszących mu dwóch pianistów. Program, stworzony na podstawie irlandzkiego formatu "The Lyrics Board", emitowano w latach 2001-2005 na antenie telewizyjnej Dwójki. W jednym z odcinków show wzięli udział bracia Mroczek. Młodzi aktorzy uraczyli publiczność wyjątkowym występem.

Role w serialu przyniosły im popularność. Bracia Mroczek wykorzystywali dobrą passę 

Rafał i Marcin Mroczek to jedni z najpopularniejszych bliźniaków w polskim show-biznesie. Rozpoznawalność zyskali dzięki serialowi "M jak miłość", w którym zadebiutowali w 2000 roku. Od ponad 20 lat w telenoweli grają braci, Piotra i Pawła Zduńskich. Ich udział w produkcji odbił się głośnym echem w mediach, a młodzi aktorzy zyskali zainteresowanie mediów. Będąc u szczytu popularności, często brali udział w różnych programach telewizyjnych. Jednym z nich były "Śpiewające fortepiany".

Zobacz wideo Hollywood ma siostry Olsen, a my mamy braci Mroczków [Popkultura]

Bracia Mroczek rapują. Ich występ w "Śpiewających fortepianach" przeszedł do historii show

Bracia Mroczek wraz z serialową mamą, Małgorzatą Pieńkowską, oraz Małgorzatą Kożuchowską wystąpili w jednym z odcinków popularnego muzycznego programu "Śpiewające fortepiany". W show mieli swoje pięć minut i w ramach nagrody mogli zaśpiewać przed publicznością dowolny utwór. Bracia postanowili zaprezentować swoje umiejętności raperskie, a ich wybór padł na piosenkę Liroya "Następna laska, następna dziewczyna".

Pod nagraniem ich występu zamieszczonym na jednym z profili na Instagramie pojawiły się komentarze zaskoczonych internautów.

Spojrzenie Pana Rudiego wyraża więcej niż tysiąc słów
To było 3x lepsze niż oryginał
Wczuli się, tacy grzeczni w M jak miłość a tu słowo 'dupa'! Wstyd
Polscy raperzy powinni iść do nich na korki

— pisali rozbawieni widzowie.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: