Pamiętacie córkę Wargaczów z serialu "Ranczo"? Ma już 32 lata. Jak się zmieniła?

Pamiętacie Julię Wargacz z serialu "Ranczo"? Choć bohaterka grana przez Martę Mazurek pojawiła się w zaledwie kilku odcinkach, to przez ten czas zdołała sporo namieszać. Jak od czasu udziału w słynnej produkcji zmieniła się aktorka?

Gdy Marta Mazurek otrzymała epizodyczną rolę w uwielbianym przez Polaków serialu "Ranczo", miała 21 lat. Dziś jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, a na swoim koncie ma kilka znaczących tytułów. Zobaczcie, jak zmieniła się od czasu udziału w popularnej produkcji.

Rola w serialu "Ranczo" była początkiem jej kariery. Postać, w którą się wcielała, wprowadziła spore zamieszanie

"Ranczo" było telewizyjnym debiutem Marty Mazurek, która w serialu pojawiła się 12 lat temu. Młoda aktorka wcieliła się w postać Julii Wagacz, która bierze udział w konkursie muzyczno-literackim organizowanym w Domu Kultury. W tym samym czasie do Wilkowyj przyjeżdża Szymek Solejuk, a przypadkowe spotkanie sprawia, że nastolatkowie zakochują się w sobie. Gdy miłość zaczyna kiełkować, nie wiedzą jeszcze, że ich relacja będzie sporym kłopotem dla rodziców, którzy od lat traktują się jak największych wrogów. Młodzi postanawiają nie dać za wygraną i organizują ucieczkę.

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Marta Mazurek ma bogatą filmografię. Aktorka z rozwagą podchodzi do zawodu

Obecnie Marta Mazurek ma 32 lata i może się pochwalić bogatą filmografią. Aktorka ma na swoim koncie role w produkcjach t.j. "Obywatel", "Thumbs Up", "Córki dancingu", "Ja, Olga Hepnarova", "Niewinne" czy "Zieja". Poza "Ranczem" wystąpiła także w innych telewizyjnych produkcjach, m.in. w  "Ojcu Mateuszu", drugim sezonie serialu "Na krawędzi" czy w "Diagnozie". Największą popularność przyniosła jej postać Irki Szczęsnej, w którą wcielała się w uwielbianym serialu "Wojenne dziewczyny". Aktualnie Mazurek wciela się w rolę Kaśki Biela w "Buncie!", w którym występuje u boku Jana Wieczorkowskiego.

W wywiadzie dla Interii, aktorka opowiedziała o swoim podejściu do zawodu i selekcjonowaniu propozycji, które otrzymuje. — U mnie wszystko przychodzi stopniowo i powoli, w odpowiednim momencie. Uważam, że nie muszę się z niczym śpieszyć, za niczym gonić. Trzeba się cieszyć z tego, co przychodzi i robić to jak najlepiej, tym bardziej że to się kocha — powiedziała.

Marta Mazurek może poszczycić się również talentem wokalnym, który udowodniła podczas 41. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Za swój występ otrzymała wówczas nagrodę Grand Prix.

 
 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: