W "The Last of Us" Nick Offerman to Bill, ale już jako Ron Swanson był gotów na spotkanie z zombie

Nick Offerman pojawił się w trzecim odcinku "The Last of Us" - odcinku przez wielu uznanym za rewolucyjny. Wcześniej aktor był znany przede wszystkim jako Ron Swanson z komediowego "Parks and Recreation" i choć był to serial o urzędnikach, jego postać z pewnością wiedziałaby, co robić, gdyby tajemniczy grzyb zaczął zmieniać ludzi w zombie.

Bill z "The Last of Us" to mężczyzna, który ma trudności z zaufaniem, do innych podchodzi z dystansem i zdaje się na pierwszy rzut oka, że dba przede wszystkim o siebie, ale skrywa dobre serce. Taki sam jest Ron Swanson, szef głównej bohaterki serialu "Parks and Recreation". Serial Grega Danielsa i Michaela Schura, który miał premierę w 2009 roku pokazywał pracę urzędników Wydziału Parków i Rekreacji w fikcyjnym miasteczku Pawnee w stanie Indiana. Ron Swanson to oschły i śmiertelnie poważny, zagorzały libertarianin, który uwielbia stereotypowo męskie zajęcia, takie jak polowanie czy pracę z drewnem (która prywatnie jest też hobby Offermana). Jego znakiem rozpoznawczym jest to, że ciągle powtarza, jak mało obchodzi go życie prywatne współpracowników, choć tak naprawdę są mu bliscy, a także równiutko przystrzyżone wąsy.

Nick Offerman jako Bill w 'The Last of Us'Fani "The Last of Us" podzieleni. Twórcy wyjaśniają zmiany

Ron Swanson i apokalipsa zombie - jest wideo

Nick Offerman w roli Billa także wyróżnia się zarostem. - Nie wydaje mi się, żeby na ekranie choć przez chwilę było widać moje prawdziwe włosy. Miałem dwie lub trzy różne peruki. Pracowaliśmy z naprawdę świetnymi fachowcami nad każdym aspektem tej produkcji, ale Connie, która odpowiadała za make-up, peruki i różne wersje sztucznych bród, a także postarzanie, spisała się niesamowicie. Byliśmy najszczęśliwszymi płótnami dla tych Rembrandtów w swoich dziedzinach. Więc wszystkie włosy powyżej mojej szyi są czyimś dziełem, od ramion w dół - to już sama natura - mówił w rozmowie z Gazeta.pl aktor.

Zobacz wideo "The Last of Us" - znakomita adaptacja gry [ZWIASTUN]

O tym, jak potoczył się losy Billa w "The Last of Us" dyskutują fani produkcji HBO od premiery trzeciego odcinka, natomiast warto zauważyć, że Ron Swanson poradziłby sobie zapewne śpiewająco, gdyby musiał zmierzyć się z apokalipsą zombie. Widać to na tych zmontowanych fragmentach "Parks & Recreation".

 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nick Offerman - od prawie ćwierćwiecza z żoną przed kamerą i w domu

Prywatnie Nick Offerman od ponad 20 lat jest mężem Megan Mullally, znanej np. z sitcomu "Will & Grace". Poznali się podczas pracy przy spektaklu "The Berlin Circle" w 2000 roku, wzięli ślub trzy lata później. W 2019 roku zaczęli nagrywać pocast "In Bed with Nick and Megan", w którym opowiadają o swoim prywatnym życiu.

Andrea Riseborough nominowana do Oscara za 'To Leslie'Andrea Riseborough może stracić nominację do Oscara. Precedensy są

Mullally w "Parks and Recreation" wcieliła się w jego byłą żonę. Grali razem też w innych produkcjach, m.in. "The Kings of Summer" czy "Smashed" użyczyli też głosów np. postaciom serialu "Bob's Burgers" czy "Hotel Transylvania 2". Offerman dubbingował też postać Stalobrodego w filmie animowanym LEGO: Przygoda.

Więcej o: