Nie mogli uwierzyć, że śpiewa to 11-latek. Chwaliła go nawet Celine Dion

Trwa kolejny sezon "America's Got Talent: All Stars", w którym konkurują ze sobą utalentowani uczestnicy poprzednich edycji z całego świata. Poziom jest wyjątkowo wysoki. Choć niektórzy są już jurorom dobrze znani, nie przestają ich zaskakiwać. Swoim wokalem ponownie zaszokował ich 11-letni Peter Rosalita.

Premiera specjalnego sezonu "America's Got Talent", "All Stars" miała miejsce 2 stycznia 2023 roku. W zmaganiach udział wzięła również polska wokalistka, Sara James. Mimo udanego występu, nie awansowała do kolejnego etapu, ale w konkursie pozostali inni utalentowani muzycy. Jednym z nich jest 11-latek o wyjątkowo dojrzałym głosie.

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej modowych inspiracji zapraszamy na Avanti24.pl

Odnosił sukcesy od wczesnego dzieciństwa

Peter Rosalita wiedział, że muzyka będzie jego ścieżką kariery jeszcze zanim nauczył się mówić. Od najmłodszych lat nie próżnuje - ma już na koncie zwycięstwa w talent shows w rodzinnym Abu Dhabi i na całym świecie. Z powodzeniem wziął udział w 16. edycji amerykańskiego "Mam Talent", gdzie dotarł do półfinałów. Po brawurowym wykonaniu "All by Myself" Erica Carmena otrzymał 4 głosy gwarantujące awans do kolejnego etapu.

Podczas tego występu były fragmenty, na których miałem gęsią skórkę.

- komentował wówczas zaskoczony juror, Simon Cowell. Występ w internecie obejrzało ponad 15 mln użytkowników YouTube, a na Twitterze odniosła się do niego Celine Dion.

W ćwierćfinale Rosalita zmierzył się z repertuarem Whitney Houston - "I Have Nothing", a w półfinale - z "Without You" Mariah Carey. Jurorzy pochwalili go mimo początkowych problemów technicznych, jednak występ okazał się dla telewidzów niewystarczająco przekonujący, by oddać na niego swój głos. Teraz 11-latek powrócił w gronie najciekawszych uczestników popularnego konkursu. 

Zobacz wideo Sara James: Mam dużo propozycji, ale nie mogę mówić o wszystkim

Udział w programie jest dla niego drugą szansą

W nowym sezonie "AGT: All Stars" chłopiec zaprezentował utwór Michaela Boltona "Go The Distance" z filmu Disney'a, "Hercules".

Udział w "America's Got Talent" zmienił moje życie. Czuję się teraz bardziej pewny siebie i nieco urosłem.

- żartował chłopiec w wywiadzie przed występem. Dodał też, że udział w "All Stars" postrzega jako daną mu drugą szansę.

OFERTY AVANTI24.PL: Modne spódnice na 2023: rządzi skóra i plisy! Wybieramy fasony sprzyjające sylwetce

 

Gdy wszedł na scenę, Heidi Klum nazwała go "jednym z najlepiej ubranych uczestników show", a Simon Cowell - "wyjątkowo utalentowanym". Mimo stresu 11-latek dobrze poradził sobie z wymagającym repertuarem. Publiczność nie kryła zdziwienia - umiejętności uczestnika znacząco przewyższały jego wiek, w szczególności opanowane vibrato.

 

Niestety, chłopiec nie awansował do kolejnego etapu, choć głosy widzów pozwoliły mu znaleźć się w najlepszej trójce odcinka. Przegrał z brzuchomówczynią Aną Marią Margean. Zwycięzcę "AGT: All Stars" poznamy 20 lutego 2023 roku.

Więcej o: