Przeuroczy nauczyciel pięć dni przed ślubem przeleciał Atlantyk, by wystąpić w "Mam talent". Zmiótł jury

Tom Ball był wielkim faworytem brytyjskiego "Mam talent", ale przegrał w finale. Teraz - pięć dni przed ślubem! - przyleciał do Los Angeles, by wykorzystać drugą szansę w programie. I zrobił to perfekcyjnie!

Nauczyciel w liceum, który chciał śpiewać, ale zdecydował się uczyć, by dawać dzieciom przykład - tak można opisać Toma Balla. - Konkurowanie ze zwycięzcami różnych edycji jest stresujące, ale sprawia też, że jeszcze bardziej się staram - tłumaczy Ball. - Chciałem wziąć udział w "America’s Got Talent: All-Stars", bo to kolejna okazja, by inspirować moich uczniów. By im pokazać, że zrealizowałem swoje marzenie, ale muszę sięgać coraz wyżej - mówił.

Simon Cowell: To, co robisz, jest czymś, czego się kompletnie nie spodziewamy

Uroczy nauczyciel, wchodząc na scenę "America's Got Talent: All Stars", był wyraźnie zdenerwowany, ale od pierwszej do ostatniej nuty zaśpiewał fantastycznie. Jego interpretacja utworu "Sound of Silence" poruszyła widzów i jurorów programu. Wokalista dostał ostatni "złoty przycisk", który mogli wcisnąć w tej edycji show.

24-latek po wyśpiewaniu ostatniego dźwięku dostał ogromne brawa, ale Simon Cowell, znany z igrania z nerwami uczestników, zaczął: Tom, tak właściwie to jestem trochę zły... - powiedział, kontynuując: Że to nie był pierwszy raz, gdy cię słyszę. Następnie dodał:

Jesteś niczym wnuk Sudan Boyle, bo to, co robisz, jest czymś, czego się kompletnie nie spodziewamy. To najlepszy występ, jaki widziałem we wszystkich seriach tego programu.
 

Susan Boyle była uczestniczką brytyjskiego "Mam talent" - w trzeciej serii z 2009 roku zajęła drugie miejsce, już na przesłuchaniach stając się legendą po wykonaniu "I Dreamed a Dream" z musicalu "Nędznicy". Wideo z tego występu było hitem You Tobe'a, a o Boyle pisała prasa na całym świecie.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W "America's Got Talent: All Stars" wystąpił także komik Axel Blake, który wygrał w Wielkiej Brytanii z Ballem. Tym razem jednak nie udało mu się przejść do finału. 

Zobacz wideo Jak to jest wystąpić w "America's Got Talent"?
Więcej o: