Prowadząca "Pytanie na śniadanie" zaliczyła wpadkę na wizji. Po chwili zapadła niezręczna cisza

Ten dzień nie był najlepszy dla prezenterki programu "Pytanie na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska zaliczyła dwie wpadki na wizji. Na szczęście mogła liczyć na wsparcie i pomoc współprowadzącego.

Małgorzata Tomaszewska jest jedną z prowadzących poranny program "Pytanie na śniadanie" emitowany na antenie stacji TVP2. Prezenterka występuje w duecie z Aleksandrem Sikorą. Niestety, podczas jednego z odcinków gwiazda popełniła kilka wpadek na wizji.

"Pytanie na śniadanie". Tematem odcinka obecność seminarzystów podczas porodu

10 stycznia 2022 roku tematem, który poruszyli Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, była obecność studentów medycyny podczas porodu. Do studia prowadzący zaprosili ekspertów, którzy mieli zabrać głos w tej budzącej kontrowersje kwestii. Gośćmi programu była położna Agnieszka Mińko oraz Sylwia Anderson-Hanney, która przeżyła poród w obecności seminarzystów i chciała podzielić się swoim doświadczeniem. Niestety już na początku doszło do poważnej pomyłki ze strony Tomaszewskiej.

Zobacz wideo Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu. "Związek lubi ciszę"

Małgorzata Tomaszewska popełniła dwie wpadki na wizji. Szybko przeprosiła za błąd

Już na etapie przedstawiania gości, Małgorzata Tomaszewska popełniła poważny błąd. Prezenterka pomyliła imię i nazwisko jednej z pań goszczących w programie. Po tym, jak ekspertka poprawiła dziennikarkę, zapadła niezręczna cisza. By ją przerwać, prowadząca postanowiła przeprosić. — Bardzo przepraszamy! Tym bardziej że znamy się nie od dziś. Ale scenariusz tak powiedział, więc tak już poszło — tłumaczyła Tomaszewska. Szybko zareagował również Sikora, który także przychylił się do słów koleżanki. — Bardzo przepraszamy za pomyłkę. Zawinił czynnik ludzki, taki jest nasz program, jesteśmy na żywo — dodał prezenter.

Niestety już po chwili Tomaszewska popełniła kolejną gafę. W swojej wypowiedzi określiła położną mianem "doktora", na co goszcząca w studio kobieta ponownie poprawiła prezenterkę. Na szczęście dalsze etapy programu "Pytanie na śniadanie" odbyły się bez większych wpadek.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: