Trzeci sezon "Bridgertonów" bez gwiazdy serialu. "Nie mogę sie doczekać, aż to obejrzę"

W trzeciej serii "Bridgertonów" zabraknie kolejnej osoby z obsady. Tym razem chodzi o Phoebe Dynevor, która występowała w dwóch pierwszych sezonach.

Phoebe Dynevor potwierdziła, że ??Daphne Bridgerton nie pojawi się w trzecim sezonie serialu Netfliksa "Bridgertonowie". Aktorka skomentowała:

Nie mogę się doczekać możliwości oglądania [serialu - red.] jako widzka.

"Bridgetonowie" bez Daphne, przynajmniej w trzecim sezonie

To niekoniecznie oznacza całkowite pożegnanie aktorki z hitową produkcją. Dynevor ujawnia, że widzowie mogą ponownie zobaczyć Daphne "w przyszłości".

Seria wyprodukowana przez Shondę Rhimes zadebiutowała w 2020 roku i jest oparta na bardzo popularnej serii książek Julii Quinn. W obsadzie poza Phoebe Dynevor znaleźli się m.in. Golda Rosheuvel, Jonathan Bailey, Luke Newton, Claudia Jessie, Nicola Coughlan, Ruby Barker, Sabrina Bartlett, Ruth Gemmell, Adjoa Andoh, Polly Walker, Ben Miller, Bessie Carter i Harriet Cains. Głosu tajemniczej Lady Whistledown użycza Julie Andrews.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W pierwszym sezonie można było śledzić losy Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor), najstarszej córki potężnej familii, która wkracza na pełną konkurentek scenę małżeńską Londynu w epoce regencji. Dziewczyna marzy o powtórzeniu losu rodziców i znalezieniu wybranka, którego naprawdę pokocha. Na początku idzie jej świetnie i jest bezkonkurencyjna. Jednak gdy jej starszy brat odrzuca awanse kolejnych kandydatów do jej ręki, w popularnej na salonach plotkarskiej gazecie tajemniczej Lady Whistledown pojawiają się liczne oszczerstwa pod adresem Bridgertonówny. Do akcji wkracza wtedy rozchwytywany i zbuntowany książę Hastings (Regé-Jean Page), zdeklarowany kawaler, którego matki debiutantek uważają za najlepszą możliwą partię. Choć Daphne i książę uparcie twierdzą, że nie są zainteresowani związkiem, łączącej ich więzi trudno nie zauważyć - podobnie jak emocji, które aż w nich kipią podczas podchodów i utarczek toczonych na tle wyrażanych przez towarzystwo oczekiwań wobec ich przyszłości.

Zobacz wideo Filmy, które oglądamy, chociaż się tego wstydzimy [Popkultura Extra]

Kiedy premiera trzeciego sezonu?

Regé-Jean Page zyskał dzięki "Bridgertonom" ogromną popularność, ale nie zdecydował się pojawić w drugim sezonie, skupiającym się na życiu miłosnym Anthony'ego Bridgertona. Aktor stwierdził, że umawiał się z producentami na osiem odcinków i zamkniętą historię i teraz chce realizować się gdzie indziej. Można go było oglądać u boku Ryana Goslinga i Chrisa Evansa w "Grey Manie", pojawi się też w ekranizacji "Dungeons & Dragons". Dynevor w drugim sezonie zagrała w kilku scenach, ale była zdecydowanie na drugim, a nawet trzecim planie.

W nowych odcinkach główne role będą mieli serialowi Benedicta Bridgertona (w tej roli Luke Thomson) oraz Penelope Featherington (Nicola Coughlan). Kiedy premiera trzeciego sezonu? Na razie nie ma daty, fani liczą, że jeszcze w tym roku.

Więcej o: