Gdy 13-latka wyszła na scenę "Mam Talent", nikt nie przypuszczał, co się stanie. "Nie mogę uwierzyć"

W nowym programie "America's Got Talent: All Stars" wystąpiła zwyciężczyni rumuńskiej edycji "Mam Talent", Ana-Maria Margean. Występ 13-letniej brzuchomówczyni zachwycił jurorów show.

2 stycznia 2023 roku odbyła się premiera nowego amerykańskiego reality show. "America’s Got Talent: All Stars" to program, w którym udział biorą zwycięzcy oraz finaliści wszystkich edycji z serii "Mam Talent". W jednym z odcinków wystąpiła 13-letnia Rumunka, Ana-Maria Margean. Nastolatka zaprezentowała na scenie swój wyjątkowy talent, a jurorzy oniemieli z zachwytu.

Ana-Maria Margean wygrała rumuńską edycję "Mam Talent". Miała tylko 11 lat

Występ w "All Stars" nie był telewizyjnym debiutem utalentowanej 13-latki. Ana-Maria Margean wzięła udział w rumuńskiej edycji programu "Mam Talent" mając zaledwie 11 lat, a swoim talentem zdeklasyfikowała pozostałych uczestników show. Dziewczynka zyskała rzesze wiernych fanów, a o jej niezwykłym talencie było głośno na całym świecie. Występy nastolatki wprowadzały w osłupienie nie tylko jurorów, ale i publiczność, która z zapartym tchem śledziła jej poczynania na scenie. Teraz zwyciężczyni programu ponownie zachwyciła publikę. 

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

13-latka wystąpiła w "All Stars". Jurorzy byli pod wrażeniem zdolności młodej brzuchomówczyni

Jako zwyciężczyni rumuńskiej edycji programu "Mam Talent", Ana-Maria Margean wystąpiła w nowej amerykańskiej serii "All Stars". Nastolatka zaprezentowała na scenie utwór "You Don’t Own Me" wraz ze swoją maskotką. Występ młodej brzuchomówczyni spotkał się z ogromnym podziwem jurorów i publiczności, a 13-latka otrzymała owacje na stojąco. — Jesteś niesamowita, potrafisz tak pięknie śpiewać. Kocham Twojego futrzanego przyjaciela, to było naprawdę zabawne — wyznała zachwycona Heidi Klum. Do jej słów przychylił się również Howie Mandel. — Nie mogę uwierzyć w twoją historię. (…) Robisz to od niecałych dwóch lat, wow — powiedział zdumiony.

Simon Cowell także dodał kilka słów od siebie i podkreślił, jak fascynujące jest to, co będzie działo się na scenie nowego formatu. — Uwielbiam obserwować to, jak ktoś z innego kraju przyjeżdża do Ameryki, by ponownie rywalizować. To po prostu ekscytujące widzieć, że najlepsi z najlepszych będą rywalizować ze sobą — stwierdził juror.

Ostatecznie Ana-Maria Margean zakwalifikowała się do kolejnego etapu "America's Got Talent: All Stars".

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: