Ashton Kutcher komentuje niezręczną różnicę wieku. Kiedy grali z Kunis parę, on miał 20 a ona 14 lat

Ashton Kutcher i Mila Kunis przez osiem lat grali w "Różowych latach 70." parę. Choć w 2015 roku wzięli ślub, to oboje podkreślają, że przez pierwszą dekadę znajomości nic tego nie zapowiadało. Tym dziwniejszy był dla nich powrót do grania tych postaci w nakręconych przez Netflix "Różowych latach 90.". "To było dzikie i nostalgiczne doświadczenie" - opowiada Kutcher w najnowszym wywiadzie i odnosi się do dzielącej ich różnicy wieku.

Serial "Różowe lata 70." dał początek głośnym karierom Asthona Kutchera i Mili Kunis, którzy są bodaj najsławniejszymi członkami obsady kultowego już dzisiaj sitcomu. Co więcej, Mila Kunis, żeby dostać rolę w serialu, bardzo sprytnie skłamała na temat swojego wieku - podczas przesłuchania wymagano, żeby aktorzy mieli minimum 18 lat. Kunis miała 14 i powiedziała, że 18-tkę skończy ... w dniu swoich 18. urodzin.

Zobacz wideo Z sitcomów na oscarowe gale. Kariery genialnych aktorów czasami zaczynają się w telewizji

Ashton Kutcher o niezręcznej różnicy wieku na planie "Różowych lat 70."

Kierownicy castingu nie wpadli na pomysł, żeby dopytać, kiedy dokładnie 18-te urodziny Kunis wypadają, a na przesłuchaniu poszło jej tak dobrze, że twórcy nie byli w stanie sobie wyobrazić nikogo lepszego do zagrania pyskatej i rozpieszczonej Jackie. Kiedy niedomówienie Mili wyszło na jaw, producenci przymknęli na to oko.

Ashton Kutcher i Mila Kunis jako ekranowa para, Michael i JackieAshton Kutcher i Mila Kunis jako ekranowa para, Michael i Jackie 'Różowe lata 90.' / Netflix

Niemniej młody wiek aktorki okazał się już dla niej samej nieco kłopotliwy, albowiem scenariusz zakładał, że będzie grać dziewczynę Michaela Kelso. W tej roli wystąpił niemal sześć lat od niej starszy Ashton Kutcher. Kiedy więc wcielali się w ekranową parę, on miał już 20 lat.

Więcej informacji ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Aktor odniósł się do tej różnicy wieku podczas wywiadu dla BBC, w trakcie którego promował swój najnowszy film "U mnie czy u ciebie". Ta produkcja komediowa, w której wystąpiła również Reese Witherspoon, zrealizowana została dla platformy Netflix. A tak się składa, że ten sam serwis nie tak dawno temu pokazał kontynuację "Różowych lat 70." czyli "Różowe lata 90.". Serial opowiada o następnym pokoleniu dzieciaków z West Point. Tym razem główną bohaterką jest córka Erica i Donny, Leia, która przyjeżdża na wakacje do dziadków i spędza ze znajomymi czas dokładnie w tej samej piwnicy co jej rodzice. Co więcej, w jej paczce jest Jay Kelso - syn Jackie i Michaela.

Zarówno Ashton Kutcher i Mila Kunis wrócili po 17 latach przerwy do odgrywania tych postaci i pojawili się gościnnie na planie nowej produkcji, którą stworzyli ci sami twórcy razem ze swoją córką. Kutcher w programie "The One Show" wspomina to tak:

Dzień, w którym poszedłem do pracy ze swoją żoną, był najlepszym dniem roku. Najbardziej szaloną częścią tego doświadczenia jest chyba to, że jesteśmy w swojej relacji w zupełnie innym miejscu, niż kiedy poprzednio schodziliśmy z planu. Mam na myśli to, że ona miała 14-15 lat, a ja 20. Nie było między nami żadnego romantycznego uczucia.
Teraz wróciliśmy do grania tych ról i to dla nas nowe, wspólne doświadczenie. Te postaci były dużą częścią naszego życia przez długi czas, więc teraz to było zarówno naprawdę dzikie oraz nostalgiczne, jak i pełne frajdy.

Emisja "Różowych lat 70." zaczęła się w 1998 roku, a sama produkcja zeszła z ekranów po 200 odcinkach w 2006 roku. W ostatnim sezonie Ashton Kutcher pojawiał się już tylko gościnnie, bo skupiał się już na innych projektach filmowych i telewizyjnych. Relacje między aktorami mocno się poluźniły, już nie wspominając o tym, że od 2005 do 2013 roku Kutcher był mężem Demi Moore, a sama Mila Kunis przez prawie dekadę trwała w związku z Macaulayem Culkinem.

W 2016 roku Mila Kunis udzieliła wywiadu Howardowi Sternowi, w którym opowiedziała więcej o ich związku: "Przez osiem lat graliśmy chłopaka i dziewczynę. Niezależnie od tego, czy nasze postaci były ze sobą, czy akurat zrywały, pomiędzy nami nie było żadnego romansu". Tak wspomina moment, w którym coś się zmieniło:

Po "Różowych latach 70." utrzymywaliśmy kontakt, czasem się spotykaliśmy i opowiadaliśmy sobie, co się u nas dzieje. W ogóle wtedy nie myślałam o nim w romantycznym kontekście. A potem na siebie wpadliśmy na jakimś rozdaniu nagród.

Najpierw widzę tylko plecy tego wysokiego kolesia i zastanawiam się, kto to może być. Stałam tam, patrząc się w górę i miałam na sobie wielką, bufiastą sukienkę, w której wyglądałam śmiesznie. On się tylko obrócił i miałam wrażenie, że jest tak, jakbyśmy byli w filmie, bo zaraz zacznie grać muzyka i rozbrzmią skrzypce. Dosłownie zapomniałam oddychać - to był pierwszy moment, w którym odebrał mi oddech. Cholera, on dobrze wygląda.

W 2015 roku Mila i Ashton byli już po ślubie, doczekali się też dwójki dzieci.

Więcej o: