Tego w "Mam Talent" jeszcze nie było. Simon Cowell był w szoku, gdy zobaczył siebie na scenie

Takiego występu w "Mam Talent" nikt się nie spodziewał. Gdy uczestnik wyszedł na scenę, po chwili publiczność na telebimie zobaczyła... śpiewającego Simona Cowella.

Spodziewaliście się, że Simon Cowell wystąpi kiedyś na scenie "Mam Talent" w roli uczestnika? On raczej także nie miał tego w planach, lecz za sprawą utalentowanej grupy Metaphysic, widzowie mogli zobaczyć wyjątkowy pokaz. Ten występ z pewnością przejdzie do historii programu.  

Takiego występu w "Mam Talent" jeszcze nie było. Wyjątkowy pokaz grupy Metaphysic

Uczestnikami 17. edycji "America’s Got Talent" byli Tom Graham i Chris Umé tworzący grupę Metaphysic. Mężczyźni zaprezentowali na scenie owoce swojej wielomiesięcznej pracy. Ich nagrania, przedstawiające znane osobowości ze świata show-biznesu, powstają z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Do udziału w show zaprosili byłego uczestnika programu, Daniela Emmeta. Wyjątkowy pokaz sprawił, że wszyscy oszaleli z zachwytu, zwłaszcza Simon Cowell, który po raz pierwszy zobaczył sam siebie na scenie.

Simon Cowell zaśpiewał romantyczną balladę? Wszyscy byli w szoku

Metaphysic postanowili, że podczas castingu zaprezentują nieznaną dotąd odsłonę Simona Cowella. Daniell Emmet zaczął śpiewać utwór "You're the Inspiration" z repertuaru Chicago, a na wielkim ekranie pojawił się juror. Wszystko wyglądało tak, jakby to właśnie on prezentował swoje umiejętności wokalne. Gdy Cowell to zobaczył, był w szoku. Pozostałe gwiazdy także nie kryły zaskoczenia i zachwytu.

Po zakończonym pokazie uczestnicy otrzymali gromkie prawa i owacje na stojąco. — Czy zakochanie się w uczestniku jest niewłaściwe? — zapytał ze śmiechem Cowell. — Zawsze się zastanawiałem, czy istnieje taki idealny uczestnik. Zdolny piosenkarz, który w dodatku wygląda niesamowicie i właśnie go znaleźliśmy — dodał rozbawiony juror. Sofia Vergara także postanowiła zabrać głos wykazując podziw dla twórczości uczestników. — Nawet sobie nie wyobrażam, ile pracy trzeba było włożyć, żeby stworzyć coś tak doskonałego — powiedziała zachwycona.

Jednogłośnie Metaphysic przeszli do kolejnego etapu programu "America’s Got Talent".

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: