Taniec Wednesday to przepis na hit. Kolejna łyżwiarka figurowa odtworzyła ruchy Jenny Ortegi

Taniec Wednesday okazał się najbardziej chwytliwym motywem z hitowego serialu Netfliksa. Ruchy Jenny Ortegi kilka tygodni po premierze serialu nadal są powtarzane przez użytkowników TikToka, celebrytów, a nawet sportowców. Tym razem w sieci pojawiła się kolejna łyżwiarka, która zaplotła warkocze i przeniosła motyw na lodowy parkiet.

"Wednesday" Netfliksa to spektakularny powrót Tima Burtona do pracy nad mrocznymi produkcjami o niezrozumianych przez otoczenie samotnikach. Chociaż na serial osadzony w uniwersum Rodziny Addamsów czekało wielu fanów zarówno komiksów Charlesa Addamsa, jak i wcześniejszych ekranowych adaptacji oryginału, to mało kto spodziewał się tak dużego sukcesu serii.

Kolejna łyżwiarka zatańczyła na lodzie taniec Wednesday

Świat oszalał na punkcie fantastycznej Jenny Ortegi, która udźwignęła bezbłędnie ciężar tytułowej roli. Do historii przeszedł już słynny taniec Wednesday, który stał się nie tylko jednym z najbardziej rozpoznawalnych fragmentów serialu, ale także nietracącym przez tygodnie na popularności viralem w mediach społecznościowych.

W sieci pojawiła się kolejna sportowczyni, która zdecydowała, że włączy motyw z serialu do zaprezentowania swojej pasji. Kimmy Repond, szwajcarska łyżwiarka figurowa wykonała ruchy Wednesday na lodzie podczas Mistrzostw Europy w łyżwiarstwie figurowym 2023 w Finlandii.

Kimmy Repond zaprezentowała taniec Wednesday podczas Mistrzostw Europy w łyżwiarstwie figurowym

Repond to pięciokrotna mistrzyni w swoim kraju, ma na koncie także dziewięć zwycięstw w zawodach międzynarodowych oraz brąz za mistrzostwa Europy. Profil łyżwiarki na Instagramie śledzi przeszło 173 tysięcy fanów zimowego sportu.

Kiedy podczas mistrzostw sportowczyni miała zaprezentować swój układ w stylu dowolnym, pojawiła się na lodzie w ciasno splątanych warkoczykach i czarnej sukience z charakterystycznym kołnierzykiem.

Z grobową miną zaczęła bujać się do piosenki znanej wszystkim fanom serialu. Łyżwiarka idealnie dostosowała energiczne ruchy Ortegi do własnych potrzeb i zachwyciła oglądających występ. Jej nagranie ma już prawie 10 tysięcy polubień na Instagramie, a fani nie szczędzą w komentarzach komplementów dziewczynie.

"Królowa", "Nie dość, że świetna łyżwiarka, to jeszcze dobra aktorka!", "Gratulacje, jesteś niesamowita, uwielbiam tę choreografię" - czytamy pod filmem.

 

Repond nie jest pierwszą łyżwiarką, która wykorzystała taniec Wednesday w pokazie. Poniżej możecie zobaczyć rosyjską sportowczynię, która wpadła na podobny pomysł.

Więcej o: