Mila Kunis powiedziała Ashtonowi Kutcherowi: Zagramy w tym serialu, nawet jeśli scenariusz jest do bani!

Na etapie przymiarek do nakręcenia "Różowych lat 90." Mila Kunis powiedziała swojemu mężowi, że nawet kiepski scenariusz nie sprawi, że odmówią twórcom. W końcu to od "Różowych lat 70." zaczęła się kariera tej dwójki. Jednak nie wszyscy pokazali się w kontynuacji - choćby Danny Masterson, serialowy Hyde.

Naszym zdaniem "Różowe lata 90." to całkiem niezła produkcja, więc postanowiłyśmy o niej pogadać.

Zobacz wideo Popkultura odc. 140

Co jeszcze?

Skupmy się na tym, co do czytania.

O czym opowiadają "Nim dojrzeją maliny"? Trzy siostry, jedno miejsce na ziemi. Kojąca opowieść o powrocie do domu. Mijka właśnie się zaręczyła, ale wciąż kocha innego mężczyznę. Lilka pragnie spędzić na ukraińskiej wsi ostatnie lato przed wyjazdem na drugi koniec świata. Marta niebawem urodzi bliźniaki i nie chce zdradzić, kto jest ojcem. Wszystkie trzy pragną schronić się przed światem. Marzą o tym, by wziąć oddech przed kolejnym skokiem na głęboką wodę życia.

Azyl znajdują w swoim raju z dzieciństwa – u babki Teodory. W jej domu, ukrytym w gąszczu krzewów, wśród śpiewu ptaków i zapachu owocujących drzew, czas na chwilę się zatrzymuje. Kobiety mogą na nowo odkryć siebie i łączące je więzi. Ale życie nie pozwala o sobie zapomnieć i coraz gwałtowniej wdziera się do ich niemal magicznego schronienia. Nie da się przed nim uciec, ale teraz już można stawić mu czoła.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Zima lwów" to z kolei jeden z największych włoskich bestsellerów ostatnich lat, nad którego ekranizacją pracuje już Paolo Genovese. Powieść jest kontynuacją niezwykłej sagi rodzinnej opowiadającej o losach bogatego sycylijskiego rodu Florio – od 1868 roku po lata pięćdziesiąte XX wieku. Porywająca historia pełna wzlotów i upadków, w której miłość przeplata się ze zdradą, życzliwość z zawiścią, uczciwość z przebiegłością… A wszystko to na tle intrygujących burzliwych dziejów Włoch.

Więcej o: