Wiosenna ramówka Polsatu 2023. Pięć nowych seriali z gwiazdorską obsadą, powrócą też sprawdzone hity

Wiosenna ramówka Polsatu zapowiada się naprawdę ciekawie. Stacja zapowiedziała aż pięć różnorodnych gatunkowo seriali. Na antenę powrócą także sprawdzone hity bijące w ostatnich latach rekordy popularności. Co już wkrótce będziemy mogli obejrzeć włączając Polsat?

Polsat podczas specjalnej konferencji przedstawił swoją ofertę na najbliższy czas. Dowiedzieliśmy się, jakie produkcje zaoferuje nam stacja wiosną 2023 roku. Widzowie mogą liczyć na całkiem nowe seriale, a także powrót uwielbianych programów, które od lat budzą wielkie emocje i zainteresowanie odbiorców.

Zobacz wideo "Pokusa" - historia pikantnych relacji międzyludzkich [ZWIASTUN]

Nowy rok to dla Polsatu wielkie zmiany. Od stycznia Edward Miszczak, związany dotąd z konkurencyjnym TVN-em, objął stanowisko dyrektora programowego oraz wiceprezesa Telewizji Polsat.

Wiosenna ramówka Polsatu 2023. Co zaoferuje widzom stacja?

"Patrząc na tytuły widać, że jesteśmy rodzinną stacją" - mówił o ofercie stacji Miszczak.

Wiosenna ramówka Polsatu ruszy już 27 lutego. Jak opowiadał na specjalnej gali wiceprezes stacji, rozpoczyna ona "inwazję serialową". Widzowie będą mogli obejrzeć premierowe produkcje takie jak "Matka" z Olgą Bołądź, "Wotum nieufności" z Katarzyną Dąbrowską, "Lulu" z Anną Dereszowską, "Sługę narodu", w którym zobazymy Danutę Stenkę i Marcina Gycnara. Weekendy w Polsacie będzie można spędzić z "Rodziną na Maxa" z Anną Smołowik i Nikodemem Rozbickim.

Poza nowościami serialowymi Polsat powraca także ze sprawdzonymi formatami rozrywkowymi. Nowe sezony otrzyma "Hell’s kitchen - piekielna kuchnia" oraz "Ninja Warrior Polska". Duże zmiany czekają z kolei 18. edycję "Twoja twarz brzmi znajomo". W roli prowadzącego na ekranie nie zobaczymy Piotra Gąsowskiego. Gospodarzami show zostali Maciej Rock i Maciej Dowbor, a na jurorskich fotelach zasiądą: Małgorzata Walewska, Paweł Domagała i Robert Janowski. To również pierwsza edycja w historii, w której obok celebrytów będzie występował uczestnik wyłoniony w ramach castingu.

Nowe seriale i kontynuacje ulubionych programów. Oto ramówka wiosenna Polsatu

Wiosną powróci także "Nasz nowy dom" z Katarzyną Dowbor, a także serial "Przyjaciółki", "Pierwsza miłość" i "Gliniarze". Z kolei bikini reality - "Love Island. Wyspa miłości" trafi na antenę TV4.

Polsat przedstawił również swoją szeroką ofertę sportową oraz informacyjną. Stacja zapowiedziała także dwudziesty Polsat SuperHit Festiwal w Operze Leśnej w Sopocie, gdzie zagra Dawid Kwiatkowski oraz Earth Festival w Uniejowie.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: