"W X Factor nigdy wcześniej nie było czegoś takiego". Miał rację. Jurorzy nie mogli przestać się śmiać

W historii talent-show zdarzyło się wiele wpadek z udziałem dość niecodziennych uczestników. Często pojawiają się osoby, które zgłaszają się do programów dla wokalistów, choć brakuje im odpowiednich umiejętności. Przykładem mogą być bracia Ant i Seb. Ich występ przeszedł do historii.

Brak umiejętności wokalnych dla niektórych nie stanowi żadnej przeszkody przed wzięciem udziału w programie typu "Idol" czy "X Factor". Niektórzy braki nadrabiają niezwykłą charyzmą, choć zdarzały się też i dość niecodzienne występy. Tego typu formaty pojawiają się w wielu krajach, przykłady można więc mnożyć. Ten występ z całą pewnością dobrze zapamiętali widzowie brytyjskiej edycji "X Factor". Jurorzy nie mogli powstrzymać się od śmiechu.

Zobacz wideo Ci muzycy zrobili karierę dzięki występowi w "Idolu"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Występ dwóch braci w "X Factor" przeszedł do historii. "To było szalenie złe"

"The X Factor" to talent-show stworzony przez Simona Cowella. Zadebiutował w brytyjskiej telewizji w 2004 roku i w ciągu 19 lat format pojawił się w ponad 40 krajach. W 2008 roku, w piątym sezonie programu, w przesłuchaniach wzięli udział bracia występujący pod pseudonimem Ant & Seb. Postanowili zaśpiewać piosenkę "Mysterious Girl" autorstwa Petera Andre.

Pochodzący z Walii bracia byli bardzo pewni siebie. – W "X Factor" nigdy wcześniej nie było czegoś takiego – stwierdził Seb w rozmowie przed przesłuchaniem. Miał rację. Przyznali, że są jak P. Diddy i Usher z odrobiną Ricka Astleya. Byli przekonani, że nie tylko przejdą dalej, ale wygrają cały program. Rzeczywistość okazała się jednak inna. Ant śpiewał piosenkę, podczas gdy Seb wykonywał niecodzienne "chórki" w tle. Cały występ był na tyle niezręczny i dziwny, że jurorzy nie mogli powstrzymać się od śmiechu. Cheryl aż uroniła łzy. – Od czego mam zacząć? – zapytał retorycznie Simon Cowell. Występ nie przypadł mu do gustu. Bracia zaczęli kłócić się z jurorami. – Bez obrazy, ale byliśmy całkiem nieźli – stwierdził Seb. – To było szalenie złe – odpowiedział Cowell, próbując uciąć dyskusję z uczestnikami. Chłopcy otrzymali 3 głosy na nie.

 

Howie Mandel i Simon Cowell w 'America's Got Talent: All Stars'13-latka odkryciem specjalnej edycji "Mam Talent". "Nie mogę uwierzyć"

W trakcie ich występu jurorzy nie mogli przestać się śmiać. Nagranie bawi do dziś

Decyzja jurorów nie powstrzymała uczestników. W odpowiedzi... znów zaczęli śpiewać. Cowell błagał, by zeszli już ze sceny. W końcu do wyjścia musiał eskortować ich ochroniarz. Nie poddali się jednak i w holu wpadli na Cowella, by znów dla niego zaśpiewać. Drugi z braci próbował udowodnić, że ma talent wokalny, jednak juror krzyknął tylko "Zamknij się!". I choć braciom nie udało się wygrać talent-show, z całą pewnością przeszli do historii. Pojawili się m.in. jako goście w programie "The Xtra Factor", który pokazywał sceny zza kulis brytyjskiego talent-show. Przez jakiś czas próbowali wykorzystać swoją popularność, szybko jednak zniknęli ze sceny. Nagranie z występu wciąż cieszy się ogromną popularnością na YouTube. Pod filmikiem wciąż pojawiają się komentarze rozbawionych fanów.

Kiedy przedstawiasz prezentację na zajęciach, ale twój partner wykonał całą robotę.
Kiedy mama każe ci przyprowadzić brata na przesłuchanie...

Simon Cowell w brytyjskiej edycji 'Mam Talent'Uczestnik "Mam talent" podpalił głowę Simona Cowella. "To było straszne"

Więcej o: