Edward Miszczak zapowiada: Będzie nowy program z Dodą w Polsacie

Edward Miszczak zaprezentował 2 lutego pierwszą ramówkę, odkąd objął stanowisko dyrektora programowego oraz wiceprezesa Telewizji Polsat. Zapowiedział także, że Doda wróci z kolejnym programem.

Wiosenna ramówka Polsatu ruszy już 27 lutego. Na nowy program z Dodą trzeba będzie jednak poczekać przynajmniej do jesieni. - Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Dodą. Jej cykl "Doda - 12 kroków do miłości" okazał się sukcesem, osiągał fantastyczne wyniki w internecie - powiedział Edward Miszczak w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl.

Doda wróci do Polsatu. Edward Miszczak tajemniczy, ona zapewnia: zrobimy coś, czego w Polsce jeszcze nie było

Prace nad cotygodniowym programem już ruszyły, ale na razie nie wiadomo dokładnie, jakie zadania tym razem twórcy postawią przed Dodą. W poprzednim, nadawanym w zeszłym roku, programie spotykała się osobno z 12 mężczyznami, dobranymi według jej preferencji. Następnie wybrała spośród nich czterech na kolejne randki, a z jednym spędziła weekend. W programie nie znalazła miłości, ale na antenie przyznała, że zakochała się w kimś innym (jest w związku z Dariuszem Pachutem).

Zobacz wideo Doda zrobiłaby reality show z Pachutem? Odpowiedź zaskakująca

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Niedawno o nowym projekcie mówiła też sama Doda. Przyznała Party.pl, że chętnie zrobiłaby kolejny program z Miszczakiem i zdradziła nawet kilka szczegółów swojego pomysłu. - Chciałabym oczywiście jemu go przedstawić, ale to by było wspaniałe i można by było fajne reality show o tym zrobić, jak wygląda praca takiej postrzelonej, kreatywnej producentki na planie filmowym. Gdyby Edward Miszczak dał mi zielone światło, to ja bym zrobiła coś spektakularnego.

W rozmowie z serwisem Plotek.pl skomentowała te doniesienia:

Jak zwykle zrobimy coś, czego w Polsce jeszcze nie było.

Warto przypomnieć, że popularność Dody zaczęła się od jej występu w reality show "Bar", nadawanego właśnie w Polsacie w latach 2002-2004.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: