Madonna jak Wednesday. Królowa popu tańczy po swojemu

Taniec Wednesday wciąż robi furorę! Choreografię Jenny Ortegi z serialu Netfliksa wykonały już miliony internautów. Teraz do tego grona dołączyła królowa muzyki pop Madonna. Wokalistka nie byłaby sobą, gdyby po prostu odtworzyła najpopularniejszy taniec sezonu. Postanowiła go trochę zmodyfikować, a nagraniem podzieliła się na TikToku. Jak jej wyszło?

Serial opowiadający o najmłodszej członkini Rodziny Addamsów jest jednym z największych sukcesów Netfliksa ostatnich lat. "Wednesday" z Jenną Ortegą w roli głównej został obejrzany już ponad miliard razy przez użytkowników platformy i jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji w historii serwisu. Serial miał premierę pod koniec listopada ubiegłego roku i cały czas każdego dnia utrzymuje się w czołówce najchętniej oglądanych seriali w Polsce.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo „Wednesday" — nowy serial Netfliksa od Tima Burtona. Jenna Ortega jako Wednesday Addams

Madonna podbija TikToka tańcem Wednesday

Scena, w której główna bohaterka wykonuje charakterystyczny taniec podczas balu szkolnego do piosenki "Goo Goo Muck" zespołu The Cramps, stała się już viralem. 

Choreografia tak spodobała się internautom, że wielu z nich zaczęło udostępniać filmiki z własnym wykonaniem choreografii. Do zabawy przyłączyło się także liczne grono znanych osób, takich jak: Camilla Cabello, Kim Kardashian i jej córka North, a także Lady Gaga. 

Większość ludzi wykonuje taniec Wednesday właśnie do piosenki tej ostatniej gwiazdy. Jej utwór "Bloody Marry" z wydanej w 2011 roku płyty "Born This Way" zyskał drugie życie. Według użytkowników TikToka ta piosenka o wiele lepiej pasuje do choreografii z serialu.

Do tej piosenki zdecydowała się także zatańczyć królowa muzyki pop Madonna. Wokalistka na nagraniu wygląda zjawiskowo, jak z początków lat dwutysięcznych. Występuje w rudych włosach i w okularach przeciwsłonecznych z żółtymi szkłami oraz ma na sobie naszyjnik z krzyżem. Samą choreografię postanowiła lekko zmodyfikować, dodając do niej m.in. ruch, gdzie składa ręce jak do modlitwy. 

Nagranie zostało obejrzane już ponad 7 milionów razy, a ta liczba wciąż rośnie. Czytając komentarze, można odnieść wrażenie, że więcej osób zwraca uwagę na wygląd artystki, niż na jej taniec. Pojawiają się takie głosy, jak: "To już nawet nie jest ona", "Wygląda jak Johnny Depp w »Alicji w krainie czarów«", a nawet "Czy ona inspiruje się Magdą Gessler?".

Jednakże możemy przeczytać także wiele komentarzy, które chwalą nagranie artystki: "Królowe wspierają królowe", "Madonna i Lady Gaga... moja wymarzona kolaboracja", czy "Pięknie tańczysz, a wyglądasz bardzo świeżo i stylowo".

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: