Madonna jak Wednesday. Królowa popu tańczy po swojemu

Taniec Wednesday wciąż robi furorę! Choreografię Jenny Ortegi z serialu Netfliksa wykonały już miliony internautów. Teraz do tego grona dołączyła królowa muzyki pop Madonna. Wokalistka nie byłaby sobą, gdyby po prostu odtworzyła najpopularniejszy taniec sezonu. Postanowiła go trochę zmodyfikować, a nagraniem podzieliła się na TikToku. Jak jej wyszło?

Serial opowiadający o najmłodszej członkini Rodziny Addamsów jest jednym z największych sukcesów Netfliksa ostatnich lat. "Wednesday" z Jenną Ortegą w roli głównej został obejrzany już ponad miliard razy przez użytkowników platformy i jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji w historii serwisu. Serial miał premierę pod koniec listopada ubiegłego roku i cały czas każdego dnia utrzymuje się w czołówce najchętniej oglądanych seriali w Polsce.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo „Wednesday" — nowy serial Netfliksa od Tima Burtona. Jenna Ortega jako Wednesday Addams

Madonna podbija TikToka tańcem Wednesday

Scena, w której główna bohaterka wykonuje charakterystyczny taniec podczas balu szkolnego do piosenki "Goo Goo Muck" zespołu The Cramps, stała się już viralem. 

Choreografia tak spodobała się internautom, że wielu z nich zaczęło udostępniać filmiki z własnym wykonaniem choreografii. Do zabawy przyłączyło się także liczne grono znanych osób, takich jak: Camilla Cabello, Kim Kardashian i jej córka North, a także Lady Gaga. 

Lady Gaga odtworzyła taniec WednesdayLady Gaga odtworzyła taniec Wednesday na TikToku. "Na miejscu Jenny oszalałabym"

Większość ludzi wykonuje taniec Wednesday właśnie do piosenki tej ostatniej gwiazdy. Jej utwór "Bloody Marry" z wydanej w 2011 roku płyty "Born This Way" zyskał drugie życie. Według użytkowników TikToka ta piosenka o wiele lepiej pasuje do choreografii z serialu.

Do tej piosenki zdecydowała się także zatańczyć królowa muzyki pop Madonna. Wokalistka na nagraniu wygląda zjawiskowo, jak z początków lat dwutysięcznych. Występuje w rudych włosach i w okularach przeciwsłonecznych z żółtymi szkłami oraz ma na sobie naszyjnik z krzyżem. Samą choreografię postanowiła lekko zmodyfikować, dodając do niej m.in. ruch, gdzie składa ręce jak do modlitwy. 

Nagranie zostało obejrzane już ponad 7 milionów razy, a ta liczba wciąż rośnie. Czytając komentarze, można odnieść wrażenie, że więcej osób zwraca uwagę na wygląd artystki, niż na jej taniec. Pojawiają się takie głosy, jak: "To już nawet nie jest ona", "Wygląda jak Johnny Depp w »Alicji w krainie czarów«", a nawet "Czy ona inspiruje się Magdą Gessler?".

Jednakże możemy przeczytać także wiele komentarzy, które chwalą nagranie artystki: "Królowe wspierają królowe", "Madonna i Lady Gaga... moja wymarzona kolaboracja", czy "Pięknie tańczysz, a wyglądasz bardzo świeżo i stylowo".

Kimmy RepondKolejna łyżwiarka wykonała taniec Wednesday. Będzie nowy hit

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: