Ukryta funkcja Netfliksa. Subskrybenci platformy mogą skorzystać z niej za darmo

Netflix ponownie zaskakuje swoich subskrybentów. Do biblioteki platformy dołącza nowa gra Ubisoftu, a każdy użytkownik, który opłaca abonament, otrzyma do niej darmowy dostęp.

Jakiś czas temu Netflix poinformował, że rozszerza swoją ofertę o bibliotekę gier mobilnych. Platforma ponownie zaskoczyła subskrybentów, ogłaszając współpracę z popularnym producentem gier komputerowych, Ubisoftem, czego efektem są trzy nowe tytuły, które dołączą do listy Netflix Games. Jedna z gier jest już dostępna dla użytkowników.

Nowa gra Ubisoftu dołącza do biblioteki Netflix Games. Subskrybenci platformy mogą pobrać ją za darmo

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów kolejną niespodziankę. Do biblioteki platformy dołączy długo wyczekiwana kontynuacja popularnej gry akcji "Valiant Hearts: The Great War", której premiera odbyła się w 2014 roku. Nowa gra Ubisoftu, opracowana przez studio Old Skull Games, zadebiutowała na rynku 31 stycznia 2023 roku i już cieszy się ogromną popularnością. "Valiant Hearts: Coming Home" została stworzona w identycznym stylu jak oryginał i jest dostępna wyłącznie dla użytkowników platformy całkowicie za darmo.

Zobacz wideo "The Last of Us" - zapowiedź 3. odcinka, kultowego już, serialu [ZWIASTUN]

Netflix rozszerza swoją bibliotekę gier. Platforma zapowiada dwie kolejne produkcje

"Valiant Hearts: Coming Home" to nie jedyna gra, która pojawiła się na Netflixie w ramach współpracy z Ubisoftem. W tym toku biblioteka platformy zostanie zasilona o jeszcze dwie ciekawe produkcje. Jedną z nich jest nowa gra z serii "Assassin’s Creed", która będzie przeznaczona na urządzenia mobile. W planach jest również kontynuacja "Mighty Quest for Epic Loot", której premiera ma odbyć się jeszcze w tym roku.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: