Nowe reality show Sylvestera Stallone. Zaprosi kamery do domu. "Pokażemy samą prawdę"

Sylvester Stallone rusza z własnym reality show. Gwiazdor kina pokaże swoje życie w "The Familly Stallone", w którym wystąpi wraz z żoną i córkami. Jesteście ciekawi tej produkcji?

Choć Sylvester Stallone zachwyca na ekranie od ponad 50 lat, to wciąż potrafi zaskoczyć. W minionym roku aktor wystąpił w filmie Juliusa Avery’ego "Samarytanin", w którym zaprezentował swoją wersję kina superbohaterskiego, a już niebawem pojawi się kolejna produkcja z jego udziałem. Tym razem będzie to reality show, w którym legenda hollywoodzkiego kina zaprosi widzów do swojego domu. Jesteście ciekawi, jaki Stallone jest prywatnie?

Zobacz wideo Sylvester Stallone zamyka historię Rambo. "Ostatnia krew" już w kinach

Sylvester Stallone jest gwiazdą hollywoodzkiego kina. Aktor ma bogatą filmografię

Sylvester Stallone jest jedną z największych gwiazd hollywoodzkiego kina. Trzykrotny zdobywca Oscara ma na swoim koncie wiele znakomitych kreacji aktorskich. W jego dorobku artystycznym znajduje się kilkadziesiąt głośnych tytułów, a najpopularniejsze produkcje z jego udziałem to m.in. "Rocky", "Ucieczka do zwycięstwa", "Tango i Cash", "Na krawędzi" czy w serii kultowych filmów "Rambo".

Już niebawem aktor zaprezentuje widzom swoją kolejną, dotąd nieznaną, odsłonę. Tym razem Stallone zaprosi kamery do swojego domu i pokaże, jaki jest prywatnie. 

Powstaje reality show o rodzinie Stallone. Premiera już wiosną 2023

W "The Family Stallone" aktor zaprezentuje swoją największą życiową rolę – rolę ojca. W reality show wystąpi nie tylko legendarny gwiazdor, ale cała jego rodzina, czyli żona Jennifer Flavin Stallone oraz trzy córki Sophia, Sistine i Scarlet. O produkcji Stallone wspominał już w listopadzie podczas wywiadu dla magazynu Hollywood Reporter, w którym wyjaśnił, dlaczego zdecydował się wziąć udział w tym przedsięwzięciu. — Każdy opowiada, że chciałby lepiej okazywać miłość albo spędzić więcej czasu z dziećmi. Ja również. To jeden z powodów, dla których chciałem nakręcić reality show, za co mnie krytykowano. Pomyślałem, że może to być idealny film domowy. To szansa bycia z dziećmi w pracy. Będziemy mogli nawzajem zobaczyć siebie w akcji. Pokażemy samą prawdę — wytłumaczył aktor.

"The Family Stallone" realizowane jest dla platformy Paramount+. Premiera produkcji odbędzie się prawdopodobnie wiosną 2023 roku.

 
 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: