Dyrektorka zatańczyła na studniówce taniec z "Wednesday". Nagranie błyskawicznie stało się hitem

Słynna scena z tańcem Wednesday odbywa się w czasie szkolnego balu. Nie ma chyba więc bardziej odpowiedniego miejsca, żeby go odwzorować niż właśnie studniówka. Do sieci trafiło nagranie z imprezy IX LO w Sosnowcu, na którym widać, jak dyrektorka szkoły naśladuje choreografię, którą wymyśliła Jenna Ortega. To już hit TikToka.

Taniec Wednesday z serialu Netfliksa bije rekordy popularności w sieci. Przykładem Lady Gagi spektakularny układ taneczny odtwarzają sportowcy, łyżwiarze i celebryci, można zobaczyć także podwodną wersję. Kolejne nagrania z ich występami oglądają miliony osób. Nie inaczej stało się w przypadku filmiku ze studniówki IX LO w Sosnowcu. Roztańczona pani dyrektor zdobyła już ponad 66 tysięcy polubień.

Zobacz wideo „Wednesday" — nowy serial Netfliksa od Tima Burtona. Jenna Ortega jako Wednesday Addams

Sosnowiec. Dyrektorka ogólniaka tańczy jak Wednesday na studniówce

Fragment z tańcem pojawił się na tiktokowym profilu szkoły i w niecałą dobę zdobył ponad milion wyświetleń. 22 godziny po publikacji nagrania liczniki pokazuje 1,4 mln odtworzeń. To naprawdę imponujący wynik, a kiedy weźmie się pod uwagę, że to szkolne konto, tym bardziej statystyki robią wrażenie.

Akcja spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem użytkowników Tik Toka, którzy z sympatią komentują nagranie: "Widać, że kobieta z klasą!", "to było piękne", "Jaka klasa, elegancja", "Urocze", "Kobieta z klasą, poczuciem humoru i widać, że taka sympatyczna", "Ma kobieta klasę, dystans, ale zachowuje powagę stanowiska, brawo!!!", "Pozytywne wibracje", "Jest czas na naukę, jest na zabawę. Dużo dystansu", "Brawa dla Pani dyrektor i wychowanków" - zachwalają.

Więcej informacji ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Tim Burton pewnie nie podejrzewał, że scena z tańcem będzie aż takim społecznym fenomenem, kiedy zaproponował aktorce Jennie Ortedze, żeby to ona wymyśliła choreografię swojego występu. Widać było, że spisała się wybitnie, już w momencie, kiedy Lady Gaga zdecydowała się nagrać swoją wersję tego układu i wrzuciła to do sieci. Następne filmy posypały się już niemal lawinowo. Niedawno do zabawy przyłączyła się także Madonna.

"Wednesday" to niewątpliwie jeden z największych przebojów platformy Netflix. Produkcja Tima Burtona podbiła serca widzów na całym świecie. W ciągu premierowego miesiąca oglądalność serialu była rekordowo dobra - zajął on drugie miejsce na liście tytułów z najlepszym otwarciem w historii całej platformy - ustępuje tutaj pola jedynie czwartej serii "Stranger Things".

Więcej o: