Wygrała 1. edycję Masterchefa Junior. Dziś jest nie do poznania i szykuje się na studniówkę

W pierwszej polskiej edycji "Masterchefa" dla dzieci triumfowała Natalia Paździor. Od dnia zwycięstwa w 2016 roku minęło już prawie 7 lat. Dziś nastolatka jest już maturzystką i szykuje się na bal studniówkowy. Kreacją, fryzurą i makijażem podzieliła się na swoim profilu na TikToku, gdzie cieszy się dziś sporą popularnością.

Sezon studniówkowy trwa w najlepsze. Na najważniejszym balu zwieńczającym lata edukacji bawią się również osoby znane z mediów, w tym nastolatkowie, którzy zdecydowali się na udział w programach telewizyjnych jako dzieci. W większości właśnie takimi ich zapamiętaliśmy - dziś są jednak dorośli i często nie przypominają dawnych wersji siebie. Metamorfozę przeszła m.in. Natalia Paździor, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji "Masterchef Junior".

Julia CymbalukZwyciężczyni 2. edycji "MasterChef Junior" jest już nastolatką!

Dziecięca edycja debiutowała prawie 7 lat temu

Popularny format dla młodych kucharzy zadebiutował w polskiej telewizji w stacji TVN 21 lutego 2016, a przygotowane przez nich dania oceniali Mateusz Gessler, Michel Moran i Anna Starmach. Umiejętności dzieci nie odbiegały znacząco od tych prezentowanych przez dorosłych uczestników programu. Najsmaczniejsze potrawy pierwszej edycji show przygotowywała Natalia Paździor, która zgłosiła się do "Masterchefa" jako 12-latka. Dziś ma już 19 lat i jest maturzystką w liceum o profilu matematyczno-fizycznym. W tym roku w zeszłą sobotę Natalia wybrała się na studniówkę.

OFERTY AVANTI24: Przegląd torebek z wyprzedaży znanych marek. Guess, Ralph Lauren lub Michael Kors - kultowe modele kupisz za ułamek ceny!

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

Pierwszą zwyciężczynię trudno dziś rozpoznać

Zwyciężczyni programu TVN podzieliła się z obserwującymi nagraniami z przygotowań do wyczekiwanego balu. 

Stwierdziłam, że i na pamiątkę dla was, i dla siebie, będę nagrywać moje przygotowania.

- powiedziała we wstępie kompilacji filmików. Dodała też, że bez konkretnego powodu czuje się zestresowana, ale jak można wywnioskować z publikowanych później nagrań, obawy okazały się niepotrzebne. Wyraziła również nadzieję, że uda jej się pomyślnie napisać maturę.

Zdjęcie makijażu "w stylu Kim Kardashian" opublikowała także makijażystka.

OFERTY AVANTI24: Więcej modowych inspiracji znajdziesz na Avanti24.pl.

 

Paździor aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 100 tys. użytkowników, ale jej głównym kanałem komunikacji jest dziś TikTok - tam zgromadziła ponad 300 tys. obserwujących.

Więcej o: