Oficjalny koniec programu "Królowe życia". "Jesteście ciekawi, co teraz będzie się u nas działo?"

Producenci programu "Królowe życia" ogłosili, że po 12 sezonach flagowy przebój stacji TTV znika z anteny i nie powstanie więcej serii. "Nadszedł jednak czas na nowe... Jesteście ciekawi, co teraz będzie się u nas działo?" - zapowiadają jednocześnie tajemniczo nowy projekt. Uczestniczki w komentarzach nie kryją smutku.

Program "Królowe życia" pojawił się na antenie stacji TTV w 2016 roku i błyskawicznie zaskarbił sobie sympatię widzów. Format skupiał się na śledzeniu poczynań uczestniczek, które dzięki przejęciu inicjatywy w życiu osiągnęły sukces i cieszą się luksusami. Produkcja skutecznie wylansowała grupę celebrytek, w tym takie postaci jak Agnieszka Gebel, Izabela Macudzińska, Dagmara Kaźmierska, Julia von Stein czy Katarzyna Alexander.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska nie chciała opuścić "Królowych Życia": Jestem człowiekiem z zasadami

"Królowe życia" znikają z anteny. Uczestniczki komentują

Przez sześć lat łącznie powstało 12 sezonów "Królowych życia", na które składa się blisko 300 odcinków. Ostatnie epizody pokazano wiosną 2022 roku. Nie podano oficjalnej przyczyny wstrzymania produkcji, ale spekuluje się o spadku oglądalności programu. Producenci zakończenie prac na palnie obwieścili tak:

Pragniemy podziękować Wam za to, że byliście z nami przez 12 sezonów "Królowych Życia". Spędziliśmy wspólnie aż sześć lat, podczas których nie zabrakło: radości, wzruszeń, śmiechu do łez i przygód, które przeżywaliśmy wspólnie z naszymi szalonymi bohaterami.
Mamy nadzieję, że wiele momentów zostanie Wam w pamięci na długo i zawsze będziecie nas tak miło wspominać. Nadszedł jednak czas na nowe... Jesteście ciekawi, co teraz będzie się u nas działo?
 

Pod ogłoszeniem można znaleźć komentarze samych uczestniczek. "To były szalone lata" - napisała Dagmara Kaźmierska. Monika Chwajoł z kolei dodała: "Dziękuję za chwile, które mogłam z Wami spędzić. Za momenty śmieszne i te bardziej trudne. Były chwile ogromnego śmiechu i pozytywnej energii, ale był też moment, między nagraniami, że musiałam pożegnać ukochaną osobę, która była moim wielkim fanem. Dziękuję, pozdrawiam TTV, reżysera Piotra, całą ekipę, uczestników i wszystkich dookoła. Powodzenia w nowościach".

Więcej informacji ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Ciekawe przeżycia, kilkadziesiąt wspólnych godzin, w uśmiechu, zmęczeniu, wzruszeniu, nerwach, ale fajnie, że mogliśmy spędzić je razem. Dzisiaj już są historią. Powodzenia" - skwitowała Aleksandra Szafrańska.

Nie należy się jednak smucić, bo niewykluczone, że format i jego bohaerki powrócą jeszcze kiedyś w tej formule na antenę. "<<Królowe życia>> to jeden z najchętniej oglądanych programów TTV. Po intensywnych sześciu latach i emisji prawie 300 odcinków, w porozumieniu z bohaterami, zdecydowaliśmy zawiesić produkcję serii. Nie wykluczamy powrotu w kolejnych sezonach" - poinformowało także Biuro Prasowe Grupy TVN.

Więcej o: