Z serialu "Barwy szczęścia" znika jedna z głównych postaci. Widzowie są w szoku. "Wielka szkoda"

Z popularnego serialu "Barwy szczęścia" znika jedna z głównych postaci, Klara. Aktorka, która wcielała się w tę rolę, Olga Jankowska, była związana z produkcją od 15 lat. Terach żegna się z telenowelą i zapowiada nowy rozdział w swoim życiu.

Serial "Barwy szczęścia" zadebiutował na antenie TVP pod koniec września 2007 roku i szybko zyskał grono wiernych widzów. Niemal od początku z produkcją była związana Olga Jankowska wcielająca się w postać Klary Śliwińskiej-Pyrki. Po 15 latach na małym ekranie, aktorka zdecydowała się zakończyć przygodę z uwielbianą telenowelą. O swojej decyzji poinformowała fanów za pomocą mediów społecznościowych.

Zobacz wideo Oni odeszli z 'Barw szczęścia'

Postać Klary przyniosła jej rozpoznawalność. Olga Jankowska była związana z serialem przez 15 lat

Olga Jankowska swój debiut przed kamerą zaliczyła w serialu "Samo życie", w którym pojawiła się w 2002 roku. Drugą, a zarazem przełomową produkcją, w której wystąpiła, był melodramat "Jasne błękitne okna" w reżyserii Bogusława Lindy, w którym zagrała w wieku 14 lat. Choć największą popularność zyskała rolą Klary w "Barwach szczęścia", to pojawiała się również w innych telewizyjnych produkcjach m.in. w "Komisarzu Alexie".

Aktorka jest utalentowana wokalnie, co udowodniła w 2013 roku, biorąc udział w popularnym programie muzycznym "The Voice of Poland", w którym dotarła aż do półfinału. Obecnie tworzy utwory i pisze teksty piosenek nie tylko na własny użytek, ale również dla innych artystów.

Olga Jankowska odchodzi z "Barw szczęścia". Fani serialu są w szoku

Choć rola Klary w "Barwach szczęścia" przyniosła Oldze Jankowskiej rozpoznawalność i otworzyła drzwi do kariery, to aktorka postanowiła po 15 latach rozstać się ze swoją postacią i zakończyć przygodę z produkcją. Swoją decyzję przekazała fanom we wpisie zamieszczonym w mediach społecznościowych.

Dzisiaj został wyemitowany ostatni odcinek, w którym możecie mnie zobaczyć. A to oznacza, że oficjalnie żegnam się z serialem 'Barwy szczęścia'

— napisała Jankowska. Nie zabrakło również podziękowań dla osób, z którymi występowała na ekranie i tworzyła serialową rodzinę.

Ludzie, z którymi przyszło mi pracować, byli dla mnie drugą rodziną. Wcielanie się w postać Klary przez tyle lat było czasem sporym wyzwaniem i nie ukrywam, że cieszę się, że mogę część cech jej charakteru wreszcie z siebie uwolnić.(…) Dziękuję wspaniałym aktorom, reżyserom, produkcji oraz ekipie, z którymi przyszło mi dzielić plan filmowy. Najbardziej dziękuję wszystkim wam, którzy tyle lat kibicowali tej postaci.

— dodała we wpisie.

 

Aktorka wyznała, że ostatni raz w rolę Klary wcieliła się pół roku temu. Wówczas był to jej ostatni dzień na planie produkcji. Jankowska wyznała, że choć serial był ogromną częścią jej życia, to nie żałuje decyzji i jest gotowa na nowe wyzwania zawodowe.

Fani nie kryli zaskoczenia nagłym odejściem aktorki z serialu, czemu dali wyraz w licznych komentarzach, które pojawiły się pod pożegnalnym postem.

Szkoda. Miło się na Ciebie patrzyło i grałaś rolę dobrej i ciepłej dziewczyny
Tego się nie spodziewałam… będzie brakowało Klary w serialu, ale życzę powodzenia w dalszej karierze
Ohh wielka szkoda. Uwielbiałam Twoją postać. Ale jak to mówią... Coś się kończy, ale i zaczyna. 
To już nie będzie ten sam serial bez Pani postaci

— piszą fani Olgi Jankowskiej.

 
 
 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: