Dorota Wellman nie będzie już prowadzić "DDTVN"? Zaniepokojeni widzowie: Jak nie wróci, opuszczam TVN

Na środowej konferencji programu "Dzień Dobry TVN" zabrakło jednej z głównych twarzy stacji. Zaniepokojeni nieobecnością Doroty Wellman fani zażądali wyjaśnień zapowiadając bojkot, jeśli gwiazda nie powróci do formatu.

Program "Dzień Dobry TVN" cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Jednymi z najbardziej uwielbianych prezenterów jest duet tworzony przez Marcina Prokopa i Dorotę Wellman. Niestety dziennikarka nie zjawiła się na ostatniej konferencji śniadaniówki. Zaniepokojeni fani zaczęli żądać wyjaśnień.

Zobacz wideo Dorota Wellman do Tomasza Kota: Nie jesteś zesrany, że grasz Pana Kleksa?

Dorota Wellman jest jedną z gwiazd stacji TVN. Dziennikarka jest ceniona przez widzów

Dorota Wellman jest uznawana za jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Sympatię widzów zyskała, prowadząc różne programy telewizyjne, m.in. "Pytanie na śniadanie" czy "Podróże z żartem". Od ponad 15 lat związana jest ze stacją TVN, gdzie prowadzi poranny format śniadaniowy "Dzień Dobry TVN" tworząc niezwykle zgrany duet z Marcinem Prokopem. Prezenterka jest charakterystyczną postacią w show-biznesie, słynie z nietuzinkowego poczucia humoru i ciętych ripost. Fakt, że jest niekwestionowaną ulubienicą widzów, potwierdza reakcja fanów na jej nieobecność podczas środowej konferencji programu.

Na konferencji "DDTVN" zabrakło Doroty Wellman. Widzowie zapowiadają bojkot

W środę, 8 lutego 2023 roku, obyła się konferencja prasowa z prezenterami programu "Dzień Dobry TVN". Niestety na wydarzeniu zabrakło uwielbianej przez widzów Doroty Wellman. Zaniepokojeni tym faktem fani, pod oficjalnym postem na Instagramie, zaczęli dopytywać stację o przyczyny nieobecności prezenterki, oznajmiając, że jeśli dziennikarka nie powróci do śniadaniówki, to oni także przestaną oglądać program.

A gdzie jest najjaśniejsze słoneczko tego programu! Oczywiście mam na myśli panią Dorotę
Wszystko pięknie ładnie. Tylko gdzie jest Dorotka ja się pytam
Jak pani Dorota nie wróci opuszczam TVN

— pisali widzowie.

 

Jak informuje portal Wirtualna Polska Teleshow, nieobecność Wellman podczas konferencji była spowodowana jej zawodowymi zobowiązaniami. Dziennikarka przebywa obecnie w Krakowie, gdzie trwają zdjęcia do nowego teleturnieju stacji TVN. Program "Kto to wie?" zadebiutuje w wiosennej ramówce.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: