Pierwsza taka sytuacja w historii "Mam talent". Uczestnik sam nacisnął "złoty przycisk"

Ten występ w "America's Got Talent: All Stars" z pewnością przejdzie do historii show. Mimo wyraźnej niechęci jurorów, uczestnik sam nagrodził swój pokaz złotym przyciskiem. Publiczność była w szoku.

Program "Mam Talent" cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. W każdej edycji pojawiają się nowe osoby chcące zaprezentować światu swoje umiejętności. Bywają również tacy uczestnicy, którzy od lat bezskutecznie walczą o uwagę jurorów. Jednym z nich jest Sethward, który w amerykańskiej wersji show wystąpił czterokrotnie. Teraz pojawił się w nowej odsłonie "America’s Got Talent: All Stars", a jego występ z pewnością przejdzie do historii.

Zobacz wideo Co się myśli i czuje przed wejściem na scenę American's Got Talent? Wywiad z Sarą James

W "America's Got Talent" wystąpił czterokrotnie. Nigdy nie przeszedł castingu

Pochodzący z Teksasu Sethward próbował swoich sił jako komik w 13, 14, 16 i 17. edycji amerykańskiego "Mam Talent". Forma jego żartów od początku nie przypadła do gustu Simonowi Cowellowi, a przez swój upór uczestnik zyskał miano jednego z najbardziej nielubianych w historii talent show. Inni jurorzy także podzielają niechęć kolegi i wielokrotnie próbowali dać mężczyźnie do zrozumienia, że nie ma dla niego miejsca w telewizji.

Jednak w programach typu talent show liczy się rozrywka. Choć w zamyśle "America’s Got Talent: All Stars" mieli wziąć udział tylko najlepsi uczestnicy formatu, to producenci zdecydowali się zaprosi Sethwarda do specjalnej odsłony programu. Na swój występ komik przygotował coś, co widzowie zapamiętają na długo.

Nielubiany uczestnik pojawił się w "America's Got Talent: All Stars". Sam wcisnął złoty przycisk

Gdy Sethward pojawił się na scenie, jurorzy byli w szoku. Nie przypuszczali, że i w tej odsłonie, do której selektywnie wybiera się potencjalnych kandydatów, pojawi się najbardziej nielubiany uczestnik. Na casting Sethward przyszedł w stroju kozła, a jego pokaz polegał na wydawaniu dźwięków i zachowaniu, które rzekomo miało imitować zwierzę. Mimo iż publiczność nie kryła rozbawienia, to Cowell z zażenowaniem i irytacją nacisnął "X" wszystkich jurorów, by przerwać pokaz i pożegnać komika. Sethward nie dał za wygraną, kilkukrotnie wdał się w dyskusję z prowadzącymi, lecz nie przerwał występu aż do końca. Zwieńczeniem show było wciśnięcie przez niego złotego przycisku.

 

Pod nagraniem opublikowanym w serwisie YouTube, pojawiły się komentarze rozbawionych internautów, którzy, w porównaniu z jurorami show, mieli nieco bardziej pozytywne opinie na temat występu Sethwarda. 

Ludzie zapominają, że śmiech to lekarstwo dla duszy. Ten facet przynosi komediową ulgę w serialu po poważnych czynach. To nie ma wywołać WOW, ma rozśmieszyć i podrapać po głowie. Jest geniuszem
AGT z pewnością pewnego dnia zatęskni za tym facetem. On jest legendą.
Ten facet to komediowy lokaj. Ale właśnie dlatego jest taki dobry. Jego działanie ma zakończyć się niepowodzeniem, a on jest w tym tak dobry.

— pisali widzowie.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: