Zanim Jenna Ortega została gwiazdą "Wednesday", zagrała w "You". Jest szansa na jej powrót do serialu

"Wednesday" to nie pierwszy serial Netfliksa, w którym wystąpiła Jenna Ortega. Kilka lat temu zagrała w drugim sezonie serialu "Ty", a fani zastanawiają się, czy aktorka powróci jeszcze do tej produkcji. Głos w tej sprawie zajęła showrunnerka serialu, która stwierdziła, że nie jest to wykluczone.

W najpopularniejszym serwisie streamingowym świata właśnie pojawił się czwarty sezon serialu "Ty". W tej serii Joe Goldberg (Penn Badgley) opuszcza Stany Zjednoczone i postanawia zacząć nowe życie w Wielkiej Brytanii, aby odciąć się od swojej skomplikowanej przeszłości, w której dopuścił się wielu zbrodni.

Więcej ciekawych tekstów ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Murray Bartlett zachwyca rolami w "The Last of Us", "Witamy w Chippendales" i "Białym Lotosie" [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Swego czasu jedną z ważnych postaci w produkcji była nastoletnia Ellie Alves, w którą wcieliła się Jenna Ortega. W drugiej serii "Ty" zagrała sąsiadkę Goldberga, z którym od razu zaczęła się dobrze rozumieć. Wszystko zmieniło się, gdy w ostatnim odcinku sezonu dowiedziała się o śmierci siostry. Po tym makabrycznym zdarzeniu dostała od Joego pieniądze i instrukcję, aby rozpocząć swoje życie od nowa w innym mieście.

Jest szansa na powrót Jenny Ortegi do "Ty"

Wiele fanów serialu chciało, aby Ortega pojawiła się w kolejnych odcinkach produkcji. Okazuje się, że twórcy serialu też tego chcieli i próbowali zaangażować aktorkę do czwartego sezonu. Na przeszkodzie stanął serial "Wednesday", którego nagrywanie zbiegło się ze zdjęciami do "Ty". Tak skomentowała to showrunnerka serialu, Sera Gamble w rozmowie z portalem IndieWire:

Chcieliśmy przywrócić postać Ellie do serialu i usłyszeliśmy: »Och, Jenna pracuje teraz nad jakimś serialem«. To była wielka przyjemność móc oglądać Jennę w tym roku. Mamy pomysły na postać Ellie, jeśli harmonogram pozwoli Jennie na powrót na plan

Studniówka w Sosnowcu. Dyrektorka zatańczyła taniec Wednesday Dyrektorka zatańczyła na studniówce taniec z "Wednesday". Hit

Sera Gamble powiedziała, że również nie wyklucza powrotu innych członków i członkiń obsady. Nawet tych, których postaci zostały uśmiercone w serialu. W końcu, jak sama przyznała, główny bohater ma naprawdę bujną wyobraźnię. Fani serialu "Ty" mogli się o tym przekonać niejednokrotnie w trakcie seansu:

Każda postać, która nie jest martwa i która wie cokolwiek o Joe, może otrzymać szansę na wymierzenie sprawiedliwości. A postacie, które już nie żyją... Cóż, Joe ma bardzo bujną wyobraźnię

Jednak nie powinniśmy się nastawiać na szybki powrót Ortegi do obsady. Przed 20-letnią gwiazdą nachodzą pracowite lata. Ostatnio zagrała w szóstej części "Krzyku", a Netflix szykuje już drugi sezon serialu "Wednesday", który otworzył przed aktorką wiele drzwi.

Na etapie postprodukcji utknął dramat romantyczny „Winter Spring Summer or Fall", w którym młoda aktorka zagrała u boku Percy'ego Hynesa White'a. Aktor został ostatnio oskarżony o liczne napaści seksualne. Ortega zagra też wkrótce w komedii "Miller's Girl" z Martinem Freemanem i w thrillerze „Finestkind" w reżyserii Briana Helgelanda.

Kathleen The Last of Us Kathleen z "The Last of Us" nie podoba się widzom. Wszystko przez figurę

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: