Najpierw wygrała główną nagrodę w "Milionerach". Później wystartowała w dwóch teleturniejach TVP

Katarzyna Kant-Wysocka jako jedna z niewielu uczestniczek polskich "Milionerów" może pochwalić się wygraniem głównej nagrody. Nie tak dawno powiedziała, co zrobiła z pieniędzmi. Kobieta nie zatrzymała się jednak na jednym teleturnieju. Jak poradziła sobie w innych programach?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Niektórzy ludzie regularnie próbują swoich sił w znanych teleturniejach. Pani Katarzyna Kant-Wysocka nie tak dawno wygrała główną nagrodę w "Milionerach" emitowanych na antenie TVN. Ostatnio wzięła także udział w dwóch innych programach, tym razem transmitowanych w TVP. Ile udało jej się wygrać?

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

Wygrała w "Milionerach". Co zrobiła z pieniędzmi?

Przez teleturniej "Milionerzy" przewinęło się wielu uczestników. Wygrana głównej nagrody to jednak wyczyn, który udał się niewielu z nich. W tym gronie znalazła się m.in. Katarzyna Kant-Wysocka. Kobieta nie ukrywa, co zrobiła z otrzymanymi pieniędzmi. Od samego początku podkreślała, że marzy o mieszkaniu z widokiem na Zatokę Gdańską. Blogerka, która w internecie posługuje się nickiem dobrzewychowana nie dostała jednak okrągłego miliona. Od wygranej odciągnięty został podatek w wysokości 10%. Jak sama przyznała, na początku myślała, że czek, który otrzymała w programie, musi zanieść do banku. 

Wiecie, że kiedyś myślałam, że taki czek zanosi się do banku? Ten będzie na pewno na mojej ścianie w nowym mieszkaniu

Na realizację marzenia musiała czekać trzy miesiące po programie. W końcu jednak udało jej się odebrać kluczyki do mieszkania znajdującego się kilka kilometrów od plaży. Kobieta nie zatrzymała się jednak na jednym teleturnieju. Po czterech latach od udziału w "Milionerach" Katarzyna Kant-Wysocka zagrała w innym programie. Tym razem pojawiła się w TVP. 

 

Wygrała główną nagrodę w "Milionerach". Jak poszło jej w innych teleturniejach?

Po sukcesie w teleturnieju TVN-u pani Katarzyna wzięła także udział w dwóch innych podobnych programach. Były to kolejno "Gra słów. Krzyżówka" oraz "Va Banque". W pierwszym z nich ponownie wygrała, jednak nagroda nie mogła się równać z czekiem z "Milionerów". Kobieta otrzymała bowiem zaledwie 390 złotych, jednak jak sama przyznaje, była to "kolejna fajna przygoda w życiu".

 

W kolejnym teleturnieju transmitowanym przez TVP zajęła natomiast drugie miejsce. Kobieta nie ukrywała, że do zwycięstwa zabrakło jej nieco odwagi.

Walka była wyrównana, a gdybym była odważniejsza i postawiła va banque w finale - byłaby dogrywka

Jednocześnie podziękowała wszystkim, którzy ją wspierali. Co więcej, obiecała, że jeszcze raz spróbuje swoich sił w znanym teleturnieju. 

To był dobry sprawdzian mojej wiedzy, refleksu i opanowania. Z pewnością tam wrócę!
 
Więcej o: