Zajęła 2. miejsce w "MasterChef Junior". W tym roku Zosia skończy 18 lat. Jest nie do poznania

Zosia Zaborowska podbiła serca widzów programu "MasterChef Junior". W drugiej edycji show doszła do finału, gdzie niestety przegrała ze swoją rywalką. W tym roku dziewczyna kończy 18 lat. Od swojego udziału w kuchennym pojedynku zmieniła się nie do poznania. Jak dziś wygląda?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Fani "MasterChef Junior" z miejsca pokochali zaradną Zosię Zaborowską. Dziewczyna wykazała się niezwykłym talentem kulinarnym, który zaprowadził ją aż do finału programu. Po zakończeniu drugiej edycji show, młoda kuchmistrzyni odsunęła się z blasku reflektorów. Na Instagramowym profilu można znaleźć jednak kilka fotek, na których widać, jak bardzo zmieniła się w ciągu sześciu lat.

Zobacz wideo Kuchenne katastrofy. Jak uratować zbyt słoną lub za tłustą zupę? Jak wyczyścić przypalony garnek?

Doszła do finału "MasterChef Junior". Od tego czasu minęło już sześć lat

Widzowie programu przeżywali triumfy i porażki razem z uczestnikami. Serca wielu z fanów show podbiła 12-letnia Zosia Zaborowska, która z odcinka na odcinek coraz lepiej radziła sobie w wymagających konkurencjach. Choć nie udało jej się zająć pierwszego miejsca i tak zrobiła wrażenie na jurorach. Mateusz Gessler zdecydował się nawet podawać jedno z jej dań w swojej restauracji. Zosia, jak i jej finałowa rywalka Julka Cymbaluk szły łeb w łeb, w ostatnim odcinku drugiej edycji show. Pomimo rywalizacji, dziewczynki wspierały się do końca zmagań.

Nie tak dawno można było zobaczyć finalistki drugiej edycji "MasterChef Junior" razem na studniówce. Na imprezie pojawił się także inny uczestnik programu Jakub Tomaszczyk. Wszyscy bardzo się zmienili, jednak nadal podzielali pasję do gotowania. Oprócz tego Zosia zakochała się także w tańcu. Poinformowała o tym w social media, udostępniając filmik z projektu "Euphoria".

 

Jak zmieniła się Zosia Zaborowska? Fani nie wierzą w jej metamorfozę

Widzowie zapamiętali ją jako pyzatą dziewczynkę noszącą charakterystyczny warkocz. Na fotkach, które wrzuca na swoje profile w social media, wygląda zupełnie inaczej. Dziewczyna dojrzała, a znamienny dla niej warkocz zmieniła na proste włosy o średniej długości. Jej przemianę widać dobitnie w poście z marca 2021 roku. Zosia pokazała w nim, swój obecny styl, natomiast drugiej fotce możemy zobaczyć, jak wyglądała w programie. Pod ostatnimi zdjęciami Zosi znajdziemy wiele komentarzy zdziwionych fanów programu. 

Niesamowita zmiana.
Ale glow up.
Piękna jesteś.
Ale śliczna.
 
Więcej o: