"DDTVN". Marcin Prokop zapomniał, że ma włączony mikrofon. Zaliczył wpadkę, a potem obrócił ją w żart

Audycje na żywo mają to do siebie, że bardzo łatwo w nich o wpadkę. Przekonał się o tym m.in. Marcin Prokop, który zapomniał o tym, że ma włączony mikrofon. Widzowie usłyszeli każde jego słowo. Na szczęście doświadczony prezenter wybrnął z niej w elegancki sposób.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Marcin Prokop od wielu lat prowadzi "Dzień Dobry TVN". Znany dziennikarz po raz pierwszy pojawił się programie śniadaniowym już w 2007 roku. Przez tak długi okres przydarzyło mu się kilka wpadek. Przypominamy sytuację, w której prezenter zapomniał o włączonym mikrofonie.

Zobacz wideo Dorota Wellman powiedziała Prokopowi, że zaraz zemdleje na wizji. Przyjechała karetka

Zapomniał o włączonym mikrofonie. Marcin Prokop wybrnął z tego żartem

Choć Marcin Prokop jest bez dwóch zdań bardzo doświadczonym dziennikarzem, to nie udało mu się uniknąć kilku wpadek. Jedną z pomyłek prezentera widzowie mogli zobaczyć w programie "Dzień Dobry TVN" emitowanym 20 lutego 2021 roku. To właśnie wtedy do studia została zaproszona tatuatorka. W momencie, w którym kobieta zabrała głos, widzowie mogli usłyszeć Prokopa proszącego ekipę techniczną o włączenie klimatyzacji. Dziennikarz nie wiedział, że jego mikrofon nadal jest włączony, a jego prośbę usłyszeli wszyscy oglądający.

 

Z tego ambarasu prezenter wykręcił się humorem, z którego jest dobrze znany. Gdy tylko wrócił na antenę, powiedział: "Dobra, teraz włączcie tę klimatyzację". Choć co prawda, nie była to wielka wpadka, zarówno widzowie, jak i reszta ekipy w studiu docenili żart prowadzącego. Nie było to jednak jedyne takie zajście w karierze dziennikarza.

 

"Dwójka najlepszych prezenterów na świecie". Widzowie doceniają Dorotę Wellman i Marcina Prokopa, nawet w obliczu wpadek

Duet Wellman-Prokop to jedna z najbardziej lubianych par w telewizji. Widać to choćby po reakcjach fanów "Dzień Dobry TVN" w filmiku ze wpadkami wysokiego dziennikarza.

Dwójka najlepszych prezenterów na świecie
Najlepsi i niezastąpieni
Oglądam śniadaniówkę tylko z nimi
Super para, uwielbiam ich oglądać

Materiał udostępniła na Facebooku'u sama stacja, dzięki czemu przez niecałe trzy minuty możemy oglądać najzabawniejsze momenty z dwójką prezenterów w rolach głównych. 

Więcej o: