SkyShowtime startuje w Polsce. Cena na początek będzie niższa, a co w serwisie?

SkyShowtime to nowa platforma streamingowa, która ma pokazywać m.in. "Króla Tulsy" z Sylvestrem Stallone'em i "Warszawiankę" z Borysem Szycem. Start 14 lutego, z promocją cenową.

W ofercie SkyShowtime znajdą się produkcje Universal Pictures i Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, Showtime, Sky Studios i Peacock. Cena dostępu to 24,99, ale na początek jest przyszykowana promocja.

SkyShowtime - cena ścięta na początek

Na start można zapewnić sobie dostęp do serwisu w miesięcznej cenie 12,49 zł. To promocja oferowana przez pewien czas, ale później i tak SkyShowime będzie atrakcyjniejszy cenowo niż Netflix (29,99 zł/miesiąc), HBO Max (29,99 zł/miesiąc) czy Disney+ (28,99 zł/miesiąc). 

Zobacz wideo Murray Bartlett zachwyca rolami w "The Last of Us", "Witamy w Chippendales" i "Białym Lotosie" [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Czy oferta też jest atrakcyjna?

W bibliotece serwisu są m.in. seriale "Yellowstone" z Kevinem Costnerem oraz jego spin off "1923" z Harrisonem Fordem i Helen Mirrem. Z pewnością jednym z ciekawszych tytułów jest "Król Tulsy", w którym Sylvester Stallone gra mafiosa. Jego bohater odsiedział za kogoś innego wyrok 25 lat więzienia i ma nadzieję na królewskie powitanie w Nowym Jorku przez członków "rodziny", ale zamiast podziękować za trzymanie języka za zębami dostaje bilet w jedną stronę do Tulsy. Nienajmłodszy mężczyzna musi zaczynać wszystko od nowa, ale jeśli gra go Stallone, wiadomo, że sobie poradzi - tak czy inaczej. Już wiadomo, że powstanie drugi sezon.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W ofercie SkyShowtime są także takie filmy jak:  "Downton Abbey: A New Era", "Jurassic World: Dominion", "Ray Donovan: The Movie" i "Top Gun: Maverick". Ten ostatni to jeden z największych hitów zeszłego roku - platforma streamingowa będzie miała premierowy dostęp VOD do produkcji dwóch najstarszycch wywórni Hollywood, Universala i Paramountu. Oprócz dopiero schodzących z afisza kinowych nowości w serwisie będzie też można obejrzeć starsze filmy takie jak "E.T." czy "Ojciec chrzestny".

Z kolei obecność tytułów marek Nickelodeon oraz DreamWorks Animation oznacza, że w ofercie znajdą się np. przygody Psiego patrolu, Minionków czy Kung Fu Pandy . W serwisie można ustawić profil dla dziecka z ograniczeniami wiekowymi.

Więcej o: